nasiona marihuany

bezpieczenstwo!

Wyszukiwarka Forumowa:
G

gacek

Guest
siemanko
jakis czas temu sledzilem dyskusje na temat seedbanku.pl zdziwilo mnie w jaki sposub namierzono powiazania tego typka z chwastem,wyszlo ze to ten sam typek,w kazdym badz razie bez problemu znano jego adres ip puzniej napisano adresa z kad pisal.
zastanawia mnie czy udzial w takim forum jest bezpieczny tzn czy naprzykald bezproblemu jakis palkarz muglby mnie namierzyc,czy sa jakies zabezpieczenia itp ewentualnie jak samemu siem zabezpieczac.na tematy tego typu jestem kompletnie zielony!prosilbym o jakies oswiecenie mnie,jak to wszystko dziala i jakie jest ryzyko ze by mnie ktos namierzyl
pozdro wsiem
 
M

MILKA

Guest
To Ci powiem zę właściciel ma wszystkie dane IP tych kto pisze na tym forum a że pały mogą się w***ać to jest takie prawdobodobięństwo!!! ja naszęcie w chacie nie mam kompa i kożystam z kafejki i czytelni hehe :lol: :lol:
 
G

gacek

Guest
a mozna siem jakos zabezpieczyc,ze np wyswieta siem ze pisze z innego ip niz naprawde ??

Predazzo: temat wywalony z dzialu indor...
 
R

Rider

Guest
starajcie sie nie zdradzic polozenia na mapie polski... :wink: :p
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
gzcek, mozesz laczyc sie przez serwer proxy
 
G

gacek

Guest
mozesz mi to jakos dokladneij opsac,najlepiej krok po koku bo dlaminie to czarna magia:D
z gury dzieki
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
hmmm niesttey ryzyko zawsze jest, ja dlatego nie trzymam nic w chacie :p
Polecam to wszystkim... pozatym jakby szkielownia miala sprawdzac kazdego to by im chyba wlosy na jajach powypadaly...
Pozdro
 
G

gacek

Guest
dzis naprzyklad jakis typek kajro czy jakostak nigdy go tu wczesniej niewidzialem,na stronie glowniej bylo napisane ze siem dzis dopiero zarejestrowal wysyla mi prywatna wiadomosc zebym sie do niego odezwal na gg,niepisze ocb,kur.. jak dlamnie na dziwna sprawa,pewnie jakas pala nom ale nieiwm moze siem myle
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
no ogolnie lepiej dmuchac na zimne, wiec pisz z nim narazie na PW.
Wsumei nie mozesz miec pewnosci ze np ja nie jestem szkielem, albo admin tego forum ;) Ryzyko zawodowe :/
 
G

gacek

Guest
a co mam zrobic jesli chcem usunac moje dane??tzn wylogowac siem na dobre,zlikwodowac konto??
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Z tym kajro to smieszna sprawa :p Do mnie napisal wiadomosc zebym mu ziolo w cenach hurtowych zalatwil. Haha... mysli, ze na frajera trafil? Zreszta ja nawet 0,000001 grama nie mam w posiadaniu :p A bardzo bym chcial :p
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
no ladnie przedygany kolo...
ja proponuje takich wackow(nie mylić z gackiem) banowac czy cos, bo nawet jesli to nie szkielownia to tylko burdel na forum beda robic...
Wiec jesli was ktos wnerwia, albo wydaje sie podejzany to piszcze na PW do modow.
Co o tym myslisz iały Misiu i reszta ferajny?;>
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Dobry pomysl ;] tylko trzeba sprawdzac jakos czy to prawda ;]
 
G

gacek

Guest
zawsze mozesz siem z nim ustawic:D(zart),ja tam za same takie glupie pytanka bym go wy***l,alenia ja tu zadze ciagle siem domnie pucuje na priv zebym mu cos zalatwil ta samo jak do bialego misia,jakbym byl jakims dilem

chaszczu napisał:
mozesz laczyc sie przez serwer proxy
ktos mi moze powiedziec jak siem laczy przez ten serwer proxy,bo w tych sprawach jestem kompletnie zielony
 
R

Rider

Guest
...ten nie jaki kairo pisze do mnie - "chcialbym cos wziasc u ciebie ponoc masz ziolo za 20zł od grama tak " co za czub i na co on liczy?? :lol:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół