nasiona marihuany

Biała pleśń

Wyszukiwarka Forumowa:

tommaster

Active member
Rejestracja
Mar 25, 2015
Postów
42
Buchów
0
Witam.
Zauważyłem dziś dość spore ogniska białej pleśni na dwóch roślinach. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem, najprawdopodobniej przez za dużą wilgoć.
Podpowie ktoś na szybko co można zrobić, czym pryskać i czy wycinać zapleśniałe topki.
Rośliny miesiąc od przełączenia na kwitnienie.
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Np miedzian sam wypala pleśń nie trzeba wycinać ale i tak nie nadaje się to do niczego. Jeśli masz tego dużo może trzeba będzie rozważyć ścięcie wszystkiego już
 

tommaster

Active member
Rejestracja
Mar 25, 2015
Postów
42
Buchów
0
Ścięcie wszystkiego nie wchodzi w grę bo do wyrzucenia by się nadawało.
To są 4 albo 5 ognisk wielkości piłeczek pimpongowych , jaki środek do oprysku kupić i czy wyciąć to co powstało?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
wywal to po prostu. Z pleśnią jest tak, ze jeśli już ja widzisz to jest dosłownie wszędzie. Nie ma co się truć, wdychanie wszelakiej grzybni jest cholernie nie zdrowe dla płuc.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
wytnij to do momentu kiedy nie bedziesz widzial plechy , krzaki zostawaw , obejrzyj je od dolu do gry z boku na bok i decyduj .
 
U

Usunięty 80704

Guest
water curring - smak do kitu, wygląd z dupy ale będzie działać , 7 dni.

ps. rób jak ci każą tutaj i piszą - nie pal tego, tnij już teraz, zbyt duże ogniska - bedzie jeszcze gorszy syf (wywal pleche, zrob water curring, inaczej narażasz płuca takie coś bardzo niezdrowe a jest wszędzie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół