nasiona marihuany

biale koncowki listkow

Wyszukiwarka Forumowa:

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
witam wszyskich po krotkiej pauzie i powracam z malym pytankiem jedna z moich roslin ma pare bialych koncowek listkow jezeli ktos moze mi pomoc w odpowiedzi na moje pytanko to dzieki z gorki narrarka
imag00495td.jpg
36.jpg
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
podaj wiecej informacji: czym ja nawozisz?? jak czesto?? itp.
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
biale listki

witam chaszczu narazie nawozilem jeden raz algoflash to jest taki universalny nawozik ktory stosuje sie w fazie wzrostu npk 6.4.5 3 dni temu mialem ph za niskie 5.5 ale juz sie wyrownalo tem naszczycie 25-26 noc 19 na noc musze wystawiac rosliny z boxu bo mam w nim straszna wilgoc ktora nawet dochodzi do 85%
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
mialem kiedys identyczne objawy, ale watpie zeby to bylo to samo co u mnie, poprostu ziemia byla za bardzo zwarta i roslinki zdychaly, kombinowalem dlugo co to moglo byc, w koncu doszedlem co jest grane i wymienilem ziemie, dodalem perlitu i teraz rosna OK
przenawozenie to raczej nie jest jak tylko raz nawiozles,zalezy jeszcze od dawki< jestes pewnien ze nie wlales zaduzo??, niedobor mineralow raczej tez nie powinien byc skoro nawiozles, niewiem moze to przez to ph
 

Lob19

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2005
Postów
269
Buchów
4
My (ja, mietek i chaszczu) tez mielismy ten problem... nie udalo sie nam go rozwiazac, mimo ze stosowalismy rozne metody - od zwiekszenia podlewania, do jego zaprzestania, od nawozenia skaldnikami ktorych niedobory roslinka wykazywala (wlasnei zolkniecie koncowek lisci) do nie nawozenia w ogole.. probowalismy nawet obcinac zolte lsicie ale nei pomoglo... swiatlo czy temepratura tez nie wplywaly na zolkniecie lisci...
Z teog co piszesz nie jest to przenawozenie ani wilgotnosc...

Moze wlasnei to wystawianie z boxu ? My tez to robilismy aby robic zdjecia.. ale nei ejstem w stanie wymyslic przyczyny.. Moge tylk oszczescia zyczyc... jest nadzieja ze za jakis czas samo przejdzie.
Aha.. przy probowaniu pomagania, pamietaj, ze po peirwsze - nie szkodzic :)

EDIT:
Kurde chaszczu ja pierwsyz napisalem :p
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
nie u nas w boxie bylo troszeczke inaczej, a ja mowie o tych plantach co byly u mnie w szafce przed tymi, co zdechly, a co do wyciagania z boxa to ja non stop wyciagam i nic sie nie dzieje
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
biale listki

dokladnie ja tez mUsze swoje wyciagac bo w nocy w boxie mam kolo 15 i duza wilgotnosc do 90% I W BREW POZORA OD KIEDY ZACZALEM JE WYCIAGAC TO ZACZELY ROSNAC EHEHE A CO TO TEJ Z BIALYMI KONCOWKAMI TO WSZYSKO WRACA DO NORMY!!!!! nie wiem moze to bylo spowodowane zmiana swiatla ????? dziekuje za odpowiedzi narrarka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół