nasiona marihuany

Biba

Wyszukiwarka Forumowa:
M

mahomet

Guest
Mialem na hacie pseudo impre. Jaralismy hasza z wiadra bylem totalnie za***any... poszlem do kibla bo mnie bralo na zyganie. Kumpel mi wkrecil ze jestesmy na statku i spadalem z kibla nie moglem do niego glowy wlozyc podobno siedzilem tam 1.5h potem poszlem do lazienki splukalem glowqe zimna woda.. a tu dzwonek do drzwi chlopaki otwieraja [czuja sie jak u siebie :)] kumpele przychodzo ja wyszlem sie przywirtac a jedna z nich az odzkoczyla... przestraszyla sie mojego widoku.... dalej jush nic nie pamietam oprucz ze zrobilem soebie kanapki z serem majonezem i ketchupem......
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Niezła faza hehe ;] hasz z wiadra to klasyk super smak ;]
 
S

superadamcio

Guest
Tez miałem podobne fazy to właśnie jest w tym wszystkim dobre :mrgreen:
 
M

mahomet

Guest
no ale nie wiem czy byscie chcieli sie tak czuc. jak zygalem to myslalem nigdy wiecej ziola a jak poszlem do lazienki to moilem jush bede jaral ale mniej :D to byly wiadra :D[/list]
 
B

bartek15

Guest
heh swietne :D ja niedawno palilem z kumplem. mielismy 5g zielonego na dwoch jak to spalilismy to byl totalny zgon :p wluczylismy sie gdzies na przypalowym osiedlu i spotkalismy 2innych kumpli. jeden z nich mial przypadkowo kamere heh :p nawkrecali kumplowi ze cisnie pamele anderson itakie tam. jak nam przeszla faza to nam to pokazali na filmikach byl niezly polew. gdzies to jest na jakiejs stronce musze tylko ja znalesc :p pozdro dla palacych GaNjE
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
No chyba jakaś strasznie chu**wa ta wasza baka musiała być :shock: 5g na 2?? hahahahahaha
 
G

gorky17

Guest
5g na 2?! Po 2,5g na głowę?! <rotfl2> i jeszcze mieliście siły kamerowac... :!: :?:
 
R

Rider

Guest
ja po 5g palenia na dwoch, mialem "zespol wazywka" z czlowieka :lol: ale to przy jakim sprzecie :D

[ Dodano: 2006-01-15, 14:11 ]
a w maratonie nawet 40g, a nad to w 24h :twisted: rekordzik 8)
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Predazzo 40g ziolka lol spory rekordzik :p ja mam swoj w fetce 5g[z wagi] na 2 [totalna zamota na maxa] w jedną nocke na xboxie + z 6 razy 3 - 4 tygodnoiowe mitingi z ziomkami ;]. Proch z fabryczki z pod wawy 12zł za gieta jak sie bierze 100g proch jest naprawde bardzo dobry ostatnio czmochałem cale wakacje jak byłem w polsce na wakacjach ;]

Ogólnie odradzam niebierzcie amfetaminy niszczy organizm jak sk***ys...
 
R

Rider

Guest
polska amfetamina najlepsza na swiecie :D szczeze mowiac to mojego rekordziku z paleniem by nie bylo gdyby nie sztuka fety :p po 5g bym zapadl w sen na javie czuli zawiecha na maxa, a tak kreseczka, faza olbrzymia ale damy rade i jedziem dalej...
 
R

Rider

Guest
a co mie jakis koles obchodzi?? moj kuzyn tez znal magika no i co z tego?? zdaza sie [*]... no nic, ja odpowiadam sam za siebie i sam potrafie przystopowac wiec pe****e jakies "pomoce" ktore jeszcze bardziej szkoadza niz pomagaja przez te wspolczesne chore instytucje.
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
nooo słyszałeś go ...

[ Dodano: 2006-01-19, 14:03 ]
ej Predazzo, ile ty już lat palisz ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół