nasiona marihuany

Bibułki Brown Sugar

Wyszukiwarka Forumowa:
F

fk4

Guest
nie wiem czy to zgodne z zasadami forum ale jest aukcja:

http://allegro.pl/item104110194_brown_sugar_bibulki_3_za***iste_smaki_nowosc.html

polecam serdecznie i pozdrawiam :thumright:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
fajne blety. Jednak nie ma to jak ocb
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Shadow napisał:
Jednak nie ma to jak ocb

OCB nie robi smakowych, to duża óżnica, nie ma co porównywać.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
fajne!!i duzo :jocolor: moze sobie kupie!!zapale sobie czekoladowo-mietowego blanta :cheers:
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Ja mam obok siebie w sklepie z tytoniem ez royalblunts...owocowe z grubej bibuly...jedna sztuka 3zl...wbijam tam 1,5gr i jest wypas :]...dobrze zbite przypomina cygaretke...pali sie bardzo dlugo wypalenie czegos takiego na dwie osoby na raz graniczy z cudem :p..polecam :]

http://royalblunts.com/products/ezroll.htm
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
lubo napisał:
OCB nie robi smakowych, to duża óżnica, nie ma co porównywać.

chodzi mi o to ze ja i tak wole ocb, nawet jak nie sa smakowe... lol... bez komentarza
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Shadow napisał:
chodzi mi o to ze ja i tak wole ocb, nawet jak nie sa smakowe...

To dział o bletach smakowych.
OCB robi takie same blety jak mascotte i inni, al wyrobił sobie renomę i wszyscy mówią, że jest najlepszy.

Shadow napisał:
lol... bez komentarza

Śmieszny jesteś. Nie pojechałem ci wcale, napisałem normalnie, że porównanie smakowych blet zrobionych z tytoniowych liści z bletkami OCB to jak porównanie Malucha i BMW, a ty już bulgoczesz "lol... bez komentarza" jakbym nie wiadomo co powiedział :/. Strasznie się bulwersujesz. BEZ KOMENTARZA
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Moze i nie sa lepsze od innych, ale czuje do nich sentyment :D Nie bulwersuje sie.
Moj pierwszy post w tym temacie to nie bylo porownanie. Koniec.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Shadow napisał:
Moze i nie sa lepsze od innych, ale czuje do nich sentyment Nie bulwersuje sie.
Moj pierwszy post w tym tenacie to nie bylo porownanie. Koniec.

ok
 
F

fk4

Guest
mimo wszytsko polecam...aromat...zapach jest tak intesywny ze trzyma sie długo w powietrzu a jak wogóle otworzy sie taką rolke to ku**a czuc to konkretnie...

[ Dodano: 2006-05-18, 19:53 ]
aha apropo tych bluntow tez je mialem,tez sa za***iste ale srednio umie takie kręicic...ale w stanach tez kolo nam pokazywal jak sie kreci konie z cygar bo tam tak pala i ich lokalny gram tam caly wchodzil a ich lokaly gram jest jak u nas dwa,w srodku pare lodyg niekiedy sie jakies ziarna spotykalo ale pelen wypas...a i dostepnosc takiego towaru jest lepsza od dostepnosci alkoholu tam ale to juz inna sprawa a wszytsko za jedyne 10$.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
fk4 napisał:
zapach jest tak intesywny ze trzyma sie długo w powietrzu

zapach owoców czy tytoniu? Przy spaleniu mocno nadal czuć te owoce?
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Co do ez royalblunts to skreca sie je bardzo latwo...jest to zwiniety prostokat z plastikowa rurka na ktora jest zawiniety lisc...zapach jest bardzo intensywny a sama bibulka "wilgotna"...ja biore ta rureczke i przy jej uzyciu skrecam...zostawiam okolo 1cm tej rurki w srodku na ustnik...ubijam palonko przy uzyciu pozostalej czesci rurki..przy paleniu czuc lekki aromat i na ustach pozostaje owocowy smak...polecam :]

Pozdrawiam.
 
F

fk4

Guest
zapach bibułki jest intesywny w ch*j
po spalenie czuc(wtedy jest za***iscie pomieszany z zapachem ganji :tongue: ) i przed spaleniem czuc na tym polega fenomen tej bibułki...jak dla mnie zupełnie inaczej sie to pali niz na zwykłych np. OCB.Pozatym sa słodkie to kolejny plus...hehe
jezeli chodzi o tego planta to patent z rurka jest dobry,nie pomyslalem o tym a niektorzy pala bez zadnego filtra i o umiejetnosc skrecenia takiego bata mi chodzilo
pzdr
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
łatwiej się kręci takie niż zwykłe blety? Grubsze są czy cienkie jak bleta? Palą się normalnie czy powoli? Jak można skręcić bata bez filtra? To niby w tipie będzie canna? szkoda towca marnować ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół