nasiona marihuany

Big Bud

Wyszukiwarka Forumowa:

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
marcin ty jestes kobieta ?? czy my o czym nie wiemy :p big budzik chyba nie da rady na out :] nadaje sie bardziej na indor :thumleft:
 
M

marcin80

Guest
Każdy z nas ma w sobie troche kobiety ... :) a to że zaznaczyłem że jestem kobietą to jest taka prób zwrócenia na siebie uwagi :) w sumie nie wiem po co to zaznaczyłem ...
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
bongosik napisał:
zaznaczamy wszyscy na kobiete??
nie widze powodów :joker: ja mam pytanie dotyczące odmiany z tematu a mianowicie jak przedstawia się jaranko :) ? bo moc zdaje się nie jest imponująca bo w przedziale 8-15%thc tyle że mocne nie zawsze musi znaczyć dobre i big bud choć nie najmocniejszy to może być dobry :D co o nim sądzicie? ja nie wiem czy go paliłem bo od dila to niestety nie wiadomo co sie w worku dostaje a może w przyszłości zająbym się uprawą tejże odmiany :p proszę o odpowiedzi z góry dziękuje pokój.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
kiedyś paliłem Big Buda wcale nie był zły :king: co prawda nie jest to WW ale mi wystarczył gdyż nie jaram co dziennie a raczej okazjonalnie wiec te 8-15% styknie :).

Obecnie teraz mam sionka Big Buda i sam coś powalcze Indor :) tutaj pytanie do ludzi którzy go już hodowali, kiedy zaczynaliście trening LST, SOG? ja myślałem już coś koło 1,5 tyg ? a jak długo zostawialiście na Vegu ? wiem, że to właściwie zalezy od hodowcy ale chcę wiedzieć kiedy przechodziliście z Veg na Flo.

Ahha czy przy FLO musieliście podpierać lodygi coby się nie łamały pod ciężarem kwiatów ?
 

cHc

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2006
Postów
35
Buchów
0
NO właśnie ja mam zamiar zobaczyc co mi wyjdzie =] podobno nie wymaga za duzo od swojego wlascicela , ale gdyby których bardziej doswiadczony kolega by chcial zabłysnac jakas ciekawa rada to byl bym wdzieczny , a i czy moge uzyc halogenowki 500W ?
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
nozesz ale do dupy bedzie sprzedaj biGbuD halogen kup hps to wydatek który sie opłaca
 

cHc

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2006
Postów
35
Buchów
0
ale to pewnie droga inwestycja =P ile gdzies taka warta zachodu lampka kosztuje ??
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
130-150 hps 400Wat poszukaj na Allegro.

A ja mam pewne pytanie dot. tej odmiany otóż jest na flov już prawie 2 tydzień szczyt ładnie kwitnie i pnie się ku górze ale odrosty jakieś dziwne.. tj. Liście urosły przy głównej łodydze dosyć spore ale krótkie te odrosty wręcz karłowate :).

Co jest?
 
H

haszyszekk

Guest
cHc, hehe nie masz wybory. Halogeny nie nadaja sie do uprawy.
AtomBoy, może one jak zaczną puchnąć utwożą mega topa ;)
Chyba nie mamy wpływu na to jak kwitnie roślina... można wpłynąć na jakość i ilość plonu, ale nie na to jak będzie kwitła roślinka... pzdr
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
mega top z BigBuda.. raz tak miałem musiałem podpierać bo łodyga chciała się gibnąć :)
Ale odrosty były normalne, mniejsze topki ale były yh..

Czuje że z tych będzie mały plon .. i tak robie reveg :) będę ostro fimował i LST potem pod siatke.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół