nasiona marihuany

Big Seedbank GanjaFarmer

Wyszukiwarka Forumowa:

papużkafalista

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2020
Postów
105
Buchów
108
Witam z tej strony papużka,chciałbym z czystym sumieniem polecić sklep GanjaFarmer,zawsze od nich biorę i nigdy się nie zawiodłem,do tego dzisiaj zaskoczyli mnie za***istą promką na nasiona,gdyby nie fakt że biorę zawsze od nich to zareklamowałbym ewentualnie po relacji ale biorę zawsze i jestem pewny że tym razem się nie zawiodę. Obecnie prowadzę jeden projekt więc zapewne jeśli go skończę to kiedyś wrzucę tutaj zdjęcia z pestek od Big Seedbanku,pozdro!
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Też przytuliłem ten rabacik na pakiet od BigSeeds... Wziąłem na outa i na indoora 5x blue carmela w wersji fast. @Quaker chwalił, jemu to akurat ufam heheh. 2 panny wlatują na outa, 3 odpale kiedyś tam w boxie.

Fajne takie bonusy co? 100pro zniżki i to wraz z wysyłką, chwali się to!
 

gucio333

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2010
Postów
58
Buchów
80
Ja wziąłem fast og kush bo widziałem jak u Ciebie i rumcajza wyrosło :)'
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Też przytuliłem ten rabacik na pakiet od BigSeeds... Wziąłem na outa i na indoora 5x blue carmela w wersji fast. @Quaker chwalił, jemu to akurat ufam heheh. 2 panny wlatują na outa, 3 odpale kiedyś tam w boxie.

Fajne takie bonusy co? 100pro zniżki i to wraz z wysyłką, chwali się to!
Jal ch esz to ci dam moje kody to sobie dobierzesz
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Również skorzystałem z tego bonusu także inicjatywę sklepu popieram w 100%. Bardzo mi sie podoba obsluga szybko dyskretnie i nasionka świeżutkie. Wybralem OG kush auto będą do zabaczenia niebawem w fr. Pozdrawiam
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Doceniam gest Panie @Bortek!
Jednak bankowo komuś się bardziej przyda niż mi. Gdyby nie lampka w głowie, że przeciez Big Seedbank to to co tam właśnie Quaku zachwalał, że mocne i doszło elegancko pod słonkiem. To pewno bym też komuś wydał kodzik. Tylko dlatego zrealizowałem tego koda, że Quakerro mi się przypomniał hehe.

Ja Bortas czekam na inne Twe frykasy, te co tam teraz bedo krosowane heheh. Po aktualnym indoorku wjedzie projekt pt.
BZK - I SZAFA GRA volumin trzeci(Prod. BORTEK)
Odpalił bym już teraz w grow Twe dobrodziejstwa ale z uwagi na dużo roboty pod outa - stwierdziłem, że zacierowe krosy z destroyerem będą zapewne dłużej dojrzewać niż taki np. LilacCookies X CritiHog. Nie bede miał dzięki temu masakrycznej kumulacji z uprawami w kluczowych momentach. Mniejsze prawdopodobieństwo, że coś zaniedbam kosztem czegoś heheh.

No i ch*j, zaczynam być całkiem niezłym trollem oftopów
(do Suba jednak wciąż bez podjazdu haha, to jest wirtuoz trollingu, tylko jemu tak wolno) ..

Proszę wybaczyć, już tu nie spamuje.

Pozdro konopne świry, pozdro Bortas, pozdro BigSeedbank, pozdro GanjaFarmer!
Emaaaa!
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Luzik jal ktos chce niech podbija
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
I ja moge odstapić swój kod jak ktoś chętny.
wczoraj oddałem już
 
Ostatnia edycja:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
No to ja mogę jeszcze coś przytulić jeśli nie chcecie. W tegoroczny projekt bym jeszcze zmieścił kilka kulek, i miał jakieś porównanie. Jak ktoś panowie podeśle kody to chętnie je szybko wykorzystam i pestki dołączę do frki. @Bortek @smoksalot
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
No to ja mogę jeszcze coś przytulić jeśli nie chcecie. W tegoroczny projekt bym jeszcze zmieścił kilka kulek, i miał jakieś porównanie. Jak ktoś panowie podeśle kody to chętnie je szybko wykorzystam i pestki dołączę do frki. @Bortek @smoksalot
Ja juz oddalem
 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Ja już swoje wybrałem padło na Purple Og auto z racji tego ze nie ma nic kolorowego w ogrodzie,pozdro :)
 
U

Usunięty 54233

Guest
Ja też polecam marke, dostałem 5 darmowych nasionek Fast Easy Skunk wraz z daromową dostawą ^^
Za jakiś czas zrobie foto relacje.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Siemanko

Ja również dostałem kody na 5 pestek od Big Seedbank ze sklepu GanjaFarmer.pl i wybrałem Big Gorilla Fast!
Będzie fr ale startuję dopiero po wakacjach, oczywiście w boxie. Jak przyjdzie czas to dam tutaj linka. Pozdro

ganja-farmer.jpg
 
U

Usunięty 78332

Guest
Siemanko
Rabacik przytulony wykiełkowały wszystkie zdrowe i mocne na pierwsze dni szybko idą zobaczymy co z tego wyjdzie na jesień
Świetna inicjatywa sklepu pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół