nasiona marihuany

BIOBIZZ Light-Mix a Advanced Nutrients

Wyszukiwarka Forumowa:

Mimus

New member
Rejestracja
Gru 5, 2022
Postów
3
Buchów
0
Siemka , zastanawiam się na ziemią do boxa . Każdy polecia BIOBIZZ Light-Mix , ale mam pewne wątpliwości . Chciałbym nawozić nawozami marki Advanced Nutrients ( nawóz mineralny ) . Jeśli ziemia ma w sobie nawozy organiczne tak zwane startowe to czy mogę później (jak zaczną sie niedobory)aplikować nawozy mineralne ? Dodatkowo czy mikoryza przy niskich dawkach nawozów mineralnych ma prawo działać ?

 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Na lightmxie od biobizza powinienes pociagnac normalnie wega bez wiekszych problemow.
Jezeli chcesz jak najwczesniej nawozic to moge Ci polecic lightmixa od plagronu, najbardziej uboga ziemia w skladniki w jakiej uprawialem, dwa tygodnie i ch*j chociaz producent informuje ze startowa dawka nawozow starczy na tydzien. Mikoryza i mineralne nawozy chyba slabo w parze ida :D
Czy mozesz pozniej aplikowac nawozy mineralne? Mozesz, pamietaj o kontrolowaniu ph i ec gleby jezeli uprawiasz mineralnie.
A jeszcze takie pytanko, dlaczego nie uprawiasz organicznie? To twoja pierwsza uprawa? Moze byc ciezko Ci troche to ogarnac jak bedziesz z nawozami jechal. Sprawdz Biotabs duzo ludzi tutaj uprawia na nich. Pozdro
 

Mimus

New member
Rejestracja
Gru 5, 2022
Postów
3
Buchów
0
Jade teraz na Biobizz i jakoś średnio do mnie przemawiają ze względu na to ze trzeba by było zakupić większość butelek z tej serii . Ciągle pokazuje jakieś niedobory . ( leje różnie od połowy dawek do max i ciągle jest jakiś problem ) Ph 6.3 -6.5 cały czas
Ogólnie widziałem fotorelacje z użyciem odżywek Advanced Nutrients i chciałbym spróbować u siebie jaki dadzą efekt
A mogę zrobić np tak
Ziemia Light mix
W razie niedoborów lać biobizza i współpracować z mikoryzą na flo lać Advanced Nutrients AiB Bloom+ green sensation
Czy jak już lać Advanced Nutrients AiB Bloom na flo to na weg też Advanced Nutrients AiB grow ?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Mozesz.zrobic jak ja robilem ziemia canna terra i caly weg bez nawozow oprocz opryskow calmag a na flo mialem caly set do proffesional i podstawa connieseur bloom a i b i dziekuje.trzeba pilnowac ec i ph jak to ogarniesz to fajnie nabijaja topy przy tych nawozach
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół