nasiona marihuany

BioBizz Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

kosa3000

Member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
20
Buchów
0
Witam Moja roślinki to 3xAK47 aut ma 15dni i myślę zeby zacząć dawać nawozy tylko nie zbyt sie na tym znam to moja pierwsza uprawa zakupiłem startpak :

Biobizz ® Outdoor
- Bio · Bloom - 250 ML
- Fish · Mix - 250ML
- Top · Max - 250 ML

Czy może mi ktoś rozpisać kiedy zacząć który i ile dodawać do wody ... z góry dziekuje i pozdrawiam:spalony:
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
biobizz.jpg
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
dodam od siebie ze jak nie sadzisz na podwórku lub ogrodzonym terenie to zabezpiecz planty jakąś siatką czy czymś... fish mix strasznie przyciąga różnego rodzaju zwierzęta które kopią bądź ryją ;/ powodzenia
 

kosa3000

Member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
20
Buchów
0
Dzieki za rade ogrodziłem bo mam psa który lubi wszystkie roślinki hehe
tego Fisha chyba odpuszcze jednak , a moze mi konkretnie napisać jak stosować Bloom i Max bo nie moge sie ogarnąc z tą tabelka na zmiane lać czy napier bloom kilka tyg i pozniej max ?
 
R

ruski wentylator

Guest
fisha zastap grow nawozem lub chociaż biohumus ( ale on i tak ma dużo wspólnego zapachu i wyglądu i kostystencji co do zawartości z fischem ,grow), automaty niepotrzebuja dużo na wegu ( nawet wogole zadnego nawozu) według opinni niektórych ale moje zdanie dawaj ten fisch i zablokuj dojście psu jaka siatka, folia itp.
dawaj wszystkie nawozy razem zmieszane do jednej butelki,wiaderka, zrob system woda, nawoz woda ,nawoz, na przemian co 2-3 dni lub więcej w zaleznosi od upalow, podloza itp
 

kosa3000

Member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
20
Buchów
0
ok fajnie dzieki za rady roslinka ma 17 dni zaczać juz dawac wszystkie nawozy ? i do samego konca przy przed ścinką 2 tyg przestac ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół