nasiona marihuany

Biohumus

Wyszukiwarka Forumowa:

kojot

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2005
Postów
110
Buchów
0
Witam jak juz zaczne podlewac biohumusem to podlewac zawsze z odzywka czy co jakis czas a tak dalej woda ? czy jak to robic ?
 
P

predator

Guest
Nawóz dodawaj raz w tygodniu ,pamiętaj że nawóz może zabić rośline :thumright:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
1st_Seed napisał:
pamiętaj że nawóz może zabić rośline

ale biohumusa ciężko przedawkować na szczęście
 
H

haszyszekk

Guest
A zwykły biohumus jest dobry i na weg i na flo, czy kombinowac trzeba z innymi nawozami???
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
biohumus jest naturalny nie przedawkujesz latwo : nie dawaj zbyt duzo, rozrabiaj z ostana lub mineralna woda podlewaj w miare potrzeb pamietaj ze lepiej lekko przesuszyc nie przelac a bedzie git
udanych plonow zycze
 
Ż

żółf

Guest
ja rozrobilem sobie w butelce i tym podlewam zawsze i NIEMA zadnych objawow przenawozenia!! wiec spoko mozesz lac non-stop TYLKO TRZEBA DOBRZE ROZCIENCZYC
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
To ja wam powiem zacniej :) Trzymałem 2 rośliny młode. White Widow w doniczkach max 200ml. Biohumusa dla zielonych lałem im z gwinta + dodatkowo pół szklanki wody. Ogólnie to z 5 nakrętek na raz pod rośline. Karpik rosły za***iście i ostro capiły na parapecie.
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Z Biohumusem ciezko przegiac ale da sie :D testowalem na jedne roslinie Skunk #1 meskiej bo i tak szla pod noz po okolo 2 tygodniach podlewania czystem biohumusem pojawiac sie zaczely pierwsze objawy nadmiaru azotu liscie zaczely sie robic grube ciemno zielone i z czasem zaczely mutowac po probie bojowej tych lisci stwierdzilem ze liscie bardzo nieciekawie smakuja i az kipi z nich chlorofil :D wystarczylo jednak tylko dobrze przeplukac glebe czysta woda i potem jedynie czysta podlewac przes jakis czas a roslinka szybko wrocila do siebie :tongue: mysle ze to najlepszy nawoz dla poczatkujacych ciezko przegiac i dosc latwo poradzic sobie z ewetualnymi efektami przesadzenia z nim co przy niektorych nawozach chemicznych zakonczylo by sie zabiciem planta :cat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół