nasiona marihuany

Biotabs + biobizz + Dolomit + mikroryza?

Wyszukiwarka Forumowa:

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Siema. Przygotowuje się do nowego projektu in i chciałbym zaczerpnąć opinie bardziej doświadczonych growerów. Mianowicie wpadły mi w ręce biotabsy, ale tylko tabletki. Chciałbym je używać w połączeniu z Topmaxem i biobloom w przypadku braków. Dodatkowo mam mikroryze i Dolomit. Chciałabym przygotować podłoże dolomitem i mikroryza a później biotabs. Czy Dolomit nie zabije mi bakterii i będzie współpracował z resztą? Pod moim ledem bardzo szybko odzywa sie calmag. Stosował ktoś to połączenie?
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ja jak przygotowuje medium, to zawsze sypie dolomit.
Nie widzę problemów po tym zabiegu. Standardowo mikrioryza + zupa z bakteriami żeby życie zaczęło żyć.

Edit.

I na samym tabsie ci urośnie , tylko z mikroryzą, bakteriami, herbatkami itp. Przyspieszysz przyswajanie papu przez roslinne
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
No to wszystko mam dzięki za pomoc :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Tak dla podsumowania - dolomit to mielona-kruszona skała w czystej postaci. Teoretycznie jest to minerał ale że jest on naturalnie występujący i nie poddany żadnym innym procesom oprócz rozdrobnienia nadaje się do organicznej uprawy. Jak JOS ja też zawsze dodaje do ziemi a lecę tylko organikę i od dłuższego czasu z biotabsami i sobie chwalę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół