nasiona marihuany

Biotabs do ziemi Canna Professional

  • Autor wątku Usunięty 81741
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81741

Guest
Witam wszystkich serdecznie,
Jestem na forum od dłuższego czasu ale się nie udzielam zanadto (nie wiem schizy przed psiarnia?)
Zaczynam nowy grow z pakietem Biotabs.
Moje pytanie czy jest sens dawać tabletki nawozace do ziemi Canna Professional na okres wegetacji?
Moim skromnym zdaniem to co producent pisze o EC ~ 1.0-1.2 powinno wystarczyć dla roślinek na pierwsze parę tygodni życia.
Zamiast tabletek myślę aby zmieszać ziemię z wermkulitem oraz dodać Coco i worm Hummus co wy na ten pomysł?
Z gory dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,850
tak jak przypuszczasz, nie wrzucaj tabsa, to co w ziemi spokojnie styknie
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,850
ec tej ziemi to 1.1-1.3 wiec typowy lajtmix, z mojego doswiadczenia moge Ci napisać, że w doniczkach 3.5l styka zarcia na 25-30dni, wtedy własnie przesadzam do allmixa co ma ponad 2EC i znowu leje samą wode, a Ty wtedy pokusz tabsa i wpie**** do ziemi :)
 
U

Usunięty 81741

Guest
ec tej ziemi to 1.1-1.3 wiec typowy lajtmix, z mojego doswiadczenia moge Ci napisać, że w doniczkach 3.5l styka zarcia na 25-30dni, wtedy własnie przesadzam do allmixa co ma ponad 2EC i znowu leje samą wode, a Ty wtedy pokusz tabsa i wpie**** do ziemi :)
Tak też myślałem, pierwszy raz używam tego produktu, dlatego dopytuje, producent fajnie napisał instrukcje, ale brakuje w niej wielu informacji dotyczących przede wszystkim do jakiej ziemi. Wiadomo do Coco dawać od razu bo jest jałowym podłożem.
Dał bym bucha ale jeszcze nie mogę ??
 
U

Usunięty 81741

Guest
Pytanie jeszcze o to jak można wzbogacić cały pakiet startowy biotabs?
Jakieś sugestie? Chce aby było to wyjątkowe grow, zakupiłem fajne nasionka z USA premium, także liczę na dobrą jakość produktu.
Mam tablety, orgatrex, startrex, mycotrex i bactrex.
Myślałem o sillicium flash, ale cholerstwo strasznie drogie (znacie jakieś zamienniki?) . Zapewne jakaś herbatka kompostowa.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,796
Buchów
3,714
Odznaki
6
Jakoś tak, jest na tabelce. Używałem jak z tabelki..:)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Jak używasz pk to nie ma potrzeby używać herbatki, a szczerze mówiąc sam zestaw startowy jest już wystarczający. Często samych tabletek rośliny nie potrafią przejeść, zrób na samym startowym, a w następnym grow ewentualnie myśl o tym czy coś dorzucać czy nie ma potrzeby.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół