nasiona marihuany

blablaba

Wyszukiwarka Forumowa:

kkrriiss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
Czytalem ze koles hoduje bake koło Czarnobyla poniewaz jest tam jakies promieniowanie i ponoc rosliny rosna 3 razy wieksze. czy to mozliwe? Czy takie ziolo jest szkodliwe? mozna samemu napromieniowac rosline?
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
Nie wiem czy jest to mozliwe ale chcialbym napromieniowac 3 metrowa easy sative i miec 9metrowego krzaka
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Po***alo was do reszty. Jezeli te promieniowanie nie zabilo rosliny a tylko ja zmutowalo to i tak ku**a wez i to pal! Zastanowcie sie.. chcesz mutowac rosliny? One juz sa zmutowane!
 
H

haszyszekk

Guest
kkrriiss napisał:
mozna samemu napromieniowac rosline
przeprowadź sie do Czarnobyla :pr:
kkrriiss napisał:
czy to mozliwe
raczej nie. promieniowanie mutuje i zmienia genetycznie zazwyczaj w kreskówkach... w rzeczywistości zabija lub upośledza. pzdr
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
jest to mozliwe ale w odpowiednich warunkach i napromieniowac tylko tak aby te promienie przeszly przez roslinę i ją zmutowały. a przeciez samych promieni nie da sie spalić wiec chyba nie ma obaw
 
H

haszyszekk

Guest
Furi napisał:
jest to mozliwe ale w odpowiednich warunkach i napromieniowac tylko tak aby te promienie przeszly przez roslinę i ją zmutowały. a przeciez samych promieni nie da sie spalić wiec chyba nie ma obaw
Mam ochote wstawić ci kolejnego warna... jak nie masz pojęcia o temacie to sie nie wypowiadaj... eh.
bialy_mis napisał:
A zjadlbys taka truskawke?
Wolałbym ja sobie zapodać to nosa :pr: przecież to trucizna by była pewnie...
Furi napisał:
samych promieni nie da sie spalić
Ale ingeruja one w nić DNA i możliwości organizmu do przetważania informacji (transkrypcja i translacja)... taka napromieniowana żywa tkanka albo umiera albo dochodzi u nie do niekontrolowanych mutacji. Niekiedy efekt takiego napromieniowania nie przypomina w ogóle rodzimej tkanki... pzdr
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Wolałbym ja sobie zapodać to nosa
No to byś musiał zapie****lić 0,5 kg :D
nie lepiej byłoby poprostu pod powiekę?
Wydaję mi się że po spożyciu takowej truskawki nic by się nie stało,no chyba że bym to jadł przez rok.
 
R

rasta

Guest
co za popie****o.y temat.

dzięcieca wyobraźnia nie ma granic. hehe..
dzieciaczki pomyslcie trochę przed zakladaniem tematów. bo inaczej zakaz wstepu na forum. nudzi mi się usówanie takich tematów.

nie dość ze idiotyczny pomysl z napromieniowaniem ze względów na szkodliwosc to jeszcze calkowicie nierealny.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
kkrriiss, to forum przez takich jak Ty kreuje wizerunek narkomana -bezmózga, a przecież tak nie musi byc.Przemyśl co napisałeś i zmień to czym prędzej hocby na bla bla bla w temacie i będzie git.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
naucz się najpierw myśleć bejbe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół