nasiona marihuany

Blant w miodzie.

Wyszukiwarka Forumowa:

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Odbiegnę od samego tematu miodu, ale ja osobiście próbowałem palić jointy z filtrem obtoczonym w cukierki. Nigdy bym nie posmarował tym beltki, która sie potem pali, ale filtr jak najbardziej wkładasz do ust i jest pózniej bardzo przyjemny smak. Sprawa wyglada tak, ze najpierw kruszysz tego cukierka, bądź lizaka i dodajesz kilka kropel wody, to samo mozesz zrobić z cukierkiem galaretka. Pokruszonego cukierka z odrobiną wody wkładasz do mikrofalówki o tworzy sie coś w stylu karmelu, po prostu pod wpływem temperatury cukierek zamienia sie w ciekły stan i wtedy szybka akcje robisz i zamaczasz filtr w „cukierku”. Szybką dlatego, ze jak cukierek ostygnie to nie umyjesz tak szybko tej szklanki ;). A jak zatka ci sie filtr to do zabawy włączasz wykałaczkę i joincik pierwsza klasa. Ogólnie robię to kilka razy w roku bo pie****enia jest w ch*j i z reguły mam bardzo pyszne strainy, a jeżeli smak mi nie pasuje czy tez mojej dziewczynie to ona sie w to bawi. Taki sposób wydaje mi sie dużo bardziej odpowiedni niż bletka z miodu haha
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam,

Śledziłem ten wątek, lecz z braku czasu nie miałem jak odpisać. Zdecydowanie przychylam się do zdania kolegi [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION], na co z resztą wpływa wynik analizy z użyciem podstawowej wiedzy z dziedziny chemii, przy spalaniu cukru dochodzi do procesu karmelizacji, drobiny karmelu osadzają się na pęcherzykach płucnych, a jak podaje wiki.haszysz, przy tym procesie dochodzi do wydzielenia rakotwórczych substancji.
Więc po co sobie tego dokładać?
Jeśli już nie możecie wytrzymać bez słodkiego smaku jointa, to lepiej zastosować metodę jak w oldschool'owych papierosach Black Devil (i oczywiście nie pragnę w żadnym wypadku tu propagować jarania szlugów, bo jest to gówno :kib::kib::kib: - i nie warto się w to wikłać- nie dla ludzi o słabej psychice, by móc panować nad częstotliwością.) :


słodki był tylko filtr ale tylko z zewnątrz, dlatego biorąc kiepa do mordy, miało się wrażenie że szlug jest słodki, a słodka była otoczka filtra.

Myślę że miód to lepiej zatrzymać sobie do kulinariów, trunków, ewntualnie kosmetyki i zwyczajnej konsumpcji, bo wtedy jest smaczny i zdrowy przy tym.
Pozdro.
:tiphat:
 
Ostatnia edycja:

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Smołą sobie posmaruj,rozmowy o paleniu? to na pewno nie była rozmowa o paleniu, może kabaret ogladales, nie smaruj niczym bo nic ci to nieda a jeszcze bardziej spie****i smak, jeszcze cukier haha, będziesz palił sobie caramelowego lola haha
pozdro wariat :D
ps. o ku**a jak to musi smakować :freak2:


co za pie****enie, widać że palisz od 2 lat. 15 lat temu robili to wszyscy więc widzę że mało w życiu widziałeś.

co do tematu - w smaku jest chu**we, kiedys mialo to jakis sens jak sie bralo jaranie od dilerow w warszawie...
 
L

Lord of Old School

Guest
co za pie****enie, widać że palisz od 2 lat. 15 lat temu robili to wszyscy więc widzę że mało w życiu widziałeś.

co do tematu - w smaku jest chu**we, kiedys mialo to jakis sens jak sie bralo jaranie od dilerow w warszawie...

Chujowych dilerów miałeś,nie wiesz ile pale to się nie wypowiadaj w moją stronę...
Mogę sie wypowiadać ,każdy ma prawo do swojego zdania..:troll::alien:
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Chujowych dilerów miałeś,nie wiesz ile pale to się nie wypowiadaj w moją stronę...
Mogę sie wypowiadać ,każdy ma prawo do swojego zdania..:troll::alien:

No ale Ty nie wiedziałeś że się pali/paliło z miodem i jako pierwszy Janusz się tutaj odezwałeś. A i chu**we to było palenie jak wszystkich wyłapali, nie wiem czy pamiętasz. Bez odbioru.:delg:
 

mauy_grower

Member
Rejestracja
Cze 30, 2014
Postów
11
Buchów
0
Panowie tu nawet macie jak zrobić taką roladę w sosie miodowym tylko trzeba się trzymać proporcji.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół