nasiona marihuany

Blokersi, trawka, elo.

Wyszukiwarka Forumowa:

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
to idz na calonocna bibe? ja tam mam 15 lat i co 2 weekend na cos podobnego chodze:)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
LOL. Czy to powód do dumy ? Raczej nie. Mając 23 lata założysz zespół hh a'la hemp gru i hwdp, ziomek, elo.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
sleja napisał:
LOL. Czy to powód do dumy ? Raczej nie. Mając 23 lata założysz zespół hh a'la hemp gru i hwdp, ziomek, elo.
Wiesz sleja, ja tez wiem ze sa troche zbyt prostaccy i wogule... ale tacy sa... wilku na pierwszych molestach potrafil mnie zaskoczyc "muzyka miasta"... mowia prawde w takim prosty wykonaniu nieraz, az za bardzo! Ale w ich slowach idzie znalezc szacunek i zrozumienie dla swoich ludzi. Popatrz na taka Verbe,18L czy teraz podobne marionetki polskiego rynku... tak oni sa a'la!!! HEMP GRU nie... the end :wink:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sleja napisał:
LOL. Czy to powód do dumy ? Raczej nie. Mając 23 lata założysz zespół hh a'la hemp gru i hwdp, ziomek, elo

Znasz ich? Jak nie to nie krytykuj.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wystarczy, że znam ich muzykę i jeśli robią ją z serca to pokazują siebie od środka. To dostatecznie dużo, by móc ich krytykować. Dla mnie są zwykłymi blokersami.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sleja napisał:
Wystarczy, że znam ich muzykę i jeśli robią ją z serca to pokazują siebie od środka. To dostatecznie dużo, by móc ich krytykować. Dla mnie są zwykłymi blokersami.

I tu się ku**a mac bardzo mylisz

[ Dodano: 2006-04-22, 17:06 ]
sleja napisał:
Dla mnie są zwykłymi blokersami.

ku**a z którego ty pokolenia jesteś że używasz takich określeń? Zbyt pochopnie wystawiasz wnioski o ludziach za mało o nich wiedząc.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
lubo napisał:
sleja napisał:
Wystarczy, że znam ich muzykę i jeśli robią ją z serca to pokazują siebie od środka. To dostatecznie dużo, by móc ich krytykować. Dla mnie są zwykłymi blokersami.

I tu się k****** mac bardzo mylisz

[ Dodano: 2006-04-22, 17:06 ]
sleja napisał:
Dla mnie są zwykłymi blokersami.

k****** z którego ty pokolenia jesteś że używasz takich określeń? Zbyt pochopnie wystawiasz wnioski o ludziach za mało o nich wiedząc.

Podaj argument, czemu się mylę. Jednak ich muzyka nie jest z serca ? Robią ją pod dzieciaków nastawionych na siema, elo ziomek ?

Blokers ? Czy nie są nimi ? Widząc ich teledyski - wcale się nie mylę. Nawet jeśli ich znasz, to tym bardziej będziesz ich bronił, choć byli by nawet typowymi dresami z muzyką na vivie.
 
D

detektyw rutkowski

Guest
sleja napisał:
Blokers ? Czy nie są nimi ?

Blokers - osoba mieszkająca w bloku-twój błąd, nie są blokersami

sleja napisał:
Blokers ? Czy nie są nimi ? Widząc ich teledyski - wcale się nie mylę.

Poznałeś że są "blokersami" (ale mnie wk***ia to określenie :/ ) po tym że zebrali sporo ziomków na teledysk zamiast robić jakiś fabularny klip?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
OOO widzę że ktoś jest po mojej stronie :). Rutkowski ma rację.

Sleja, kim dla ciebie jest blokers, określ to trochę.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sleja napisał:

tu mają swój powód, ty go nie znasz

sleja napisał:
jarajmy trawkę
sleja napisał:
ogólnie śmieszne

poglądy każdego na tym forum też są śmieszne?

sleja napisał:
Popytaj ludzi spoza kultury hh co o nich sądza. Dopiero usłyszysz słowa krytyki.

Popytaj ludzi spoza kultury metalowej co sądzą o metalowych zespołach. Też usłyszysz ostre słowa krytyki. :thumleft:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
lubo napisał:
tu mają swój powód, ty go nie znasz

Jak się wpie****i paru osobom przed blokiem, zabierze im komórki, a potem ma problemy z policją to oczywiście HWDP.

poglądy każdego na tym forum też są śmieszne?

Zwróciłeś uwagę tylko na część wypowiedzi, to jakbyś wyjął z kontekstu.

Popytaj ludzi spoza kultury hh co o nich sądza. Dopiero usłyszysz słowa eft:

Nie mam nic do metalu, a go nie słucham. Większość osób, które są spoza hh nabija się z hg za to jacy są. Ideały nastolatków.
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Mi tam się wydaje, że każdy hiphopowiec to blokers... Taka jest prawda i nic jej nie zmieni.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Panowie :D ten temat nazywa sie ,,Jak oszujać test na śline?" a nie ,, Kim dla Ciebie jest blokers?" Macie tam gdzieś temat ,,Hemp gru" i tam se idzcie...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sleja napisał:
Jak się wpie****i paru osobom przed blokiem, zabierze im komórki, a potem ma problemy z policją to oczywiście HWDP.

NIc takiego nigdy nie zrobili... Nie znasz ich a wymyślasz o nich niestworzone rzeczy.

sleja napisał:
Ideały nastolatków

Szczerbaty typ z jointem w gębie, dzieciaty facet i chłopak który wygląda na młodszego ode mnie (starszy z 5 lat).... nie taki jest mój ideał :thumleft:

Mi tam się wydaje, że każdy hiphopowiec to blokers... Taka jest prawda i nic jej nie zmieni.

Szczególnie Fisz albo Łona, prawda?

sleja napisał:
Jak się wpie****i paru osobom przed blokiem

Co się tak do tego bloku do***ałeś? Straszne stereotypy... To tak jakbyś powiedział, że każdy kto pali blanty jest narkomanem i potrzebny mu odwyk.
 
R

Rider

Guest
Tak naprawde to oni (wiekszosc zespołów hh w tym kraju wliczajac w to HG) niewiedza o co chodzi w kulturze hip-hopowej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół