nasiona marihuany

Blue Mystic

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Wlasciwie to chcialem poznac wasze zdanie na temat tejże roślinki. Z teori którą wyczytałem wynika, ze jest to za***ista roślinka- niski poziom zapachu podczas kwitnienia, słodki, lekko owocowy smak dymku, niska postura, piekny niebieski kolor u niektorych osobnikow i spora moc. Co o niej sądzicie??


Bialy_Mis:

Liscie przybieraja niebieski/fioletowy kolor. Bardzo ladnie to wyglada. Jest to w wiekszosci indica ktorej geny pochodza z Californii.

:arrow: http://www.overgrow.com/strainguide/Nirvana/Blue_Mystic/
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Z tym kolorem to tak niedokońca jasne, bo ludzie na OG mówią, że nie zmienia im koloru..
Mam nadzieję , że mi zmieni kolorek na ładny niebieski...

Co zauważyłem:

Roślina rośnie naprawdę niska (oprócz jednego pheno sativy jakie mi się trafiło, ale to normalne, bo seedsy od nirvany)

Zapach rzeczywiście neutralny - czuć go lekko, ale nie da sie domyslić że to... "pomidor" :p

To, co mi się najbardziej w niej podoba, że rośnie na boki jak dupa Jennifer Lopez :lol:
:lol: .
Od odrostów odchodzą odrosty itpe itde. Fajna sprawa.

Co do mocy to nie wiem, bo jeszcze nie sprawdzałem, ale jest to biała odmiana, wiec słabo kopać napewno nie będzie.

Podsumowując:
Odmiana dobra na indoor, dla osób, które muszą maskować zapach i mają niziutkiego boxa.

aha, roślina bardzo wyrozumiała - mimo tego, co jej zrobiłem, wybaczyła mi i rosnie nadal świetnie. Dobra dla początkujących.
 
S

Sed

Guest
Też zaciekawiła mnie ta odmiana podobno jest interesująca ale czytałem że trudna w uprawie chociaż sranie w banie nie ma roślin trudnych jak dobrze zadbasz to ładnie wyrośnie.Z chcią nabył bym tego Blue Mistica ale cóz już mam Icea i musze się z tym pogodzić :p
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
tez nie sugeruje sie tym co pisza w trudnosci uprawy nigdy :D jak grower wie co robi to roslinka prawie ze sama rosnie :D
 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
wiecie może czy dojdzie u nas na outdoor?? nie zmieści mi się już w boxie :D

[ Dodano: Wto 17 Kwi, 2007 20:53 ]
sorka że post pod postem, ale zalezy mi na czasie, dostałem od kolego klona, i nie wiem co z nim zrobić, czy szukać mu miejsca w boxie, czy da rade na out :thumright:
 

zarzyc

Member
Rejestracja
Mar 12, 2006
Postów
20
Buchów
0
nie jest trudna w uprawie, zapach na wege. i podczas kwitniena jest i nie różnił się w sumie intensywnoscia od hawaiixskunk1 ( przynajmniej na poczatku kwitnięcia - później rośliny zostały spalone nawozem sztucznym niechcący)
 

artus75pl

New member
Rejestracja
Wrz 15, 2008
Postów
2
Buchów
0
ja też mam Blue Mistic,nasiona kupiłem z Nirvany ,wykiełkowały w 100% i dalej wszystkie rosnom.Planty po przesadzeniu dostały takiego kopa ze rosnom w oczach.Swoje roślinki dokarmiam nawozem naturalnym hodowli dżdżownic kalifornijskich firmy BIOHUMUS druga zaleta to ze nie da się go przedawkować.Moje roślinki troche czuć ale nie jest to intensywny zapach

Kostek: popracuj nad interpunkcją, bo tego nie da się czytać...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
No tak fajna niska ale nikt nienapisal ile g mu wyszło a to mnie najbardziej interesuje najlepiej jak ziarno było od Royal Queen Seeds
z góry dzięx za oDp Pozrdo !
sry
 

HEYA_BEYA

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2009
Postów
34
Buchów
0
mno mno

ja tyz mam blue mistica i powiem tak...z mojego punkitu widzenia i doswaidczen...
Dla poczatkujacych jest chyba ok bo mi rosnie :crazy: ,co do zapachu to nie moge sie zgodzic , bo ma 3 w domku i daja ostro do zrozumienia która zroslinek jest NAJ NAJ <coolpalacz>... bardziej pachnaca
dwie rosna jak cholera pna sie w góre jak nie wiem , uprawiam je w domowych warunkach...bez dodatkowego swiatła itp ale o nie dbam.... a maja juz 70 cm:) teraz dynkuje czy to Blue ???? :confused::confused::confused: a wie ktos moze max wysokosci tej że odmiany:???
zdjecia dałem w albumie bo niew niem jak je dodawac do tego co teraz czytata:) heya beya:bounce:
 

Montezuma

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2009
Postów
177
Buchów
0
da rade gdzieś ją dostać? bo coś chyba ślepy jestem, szukam i szukam...
 

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
Niemiałem zadnych problemów z uprawa pod lampą . Nienalezy do łatwych w uprawie kwitła prawie 10 tyg,niska krzaczasta i nawet była stabilna co mnie bardzo zdziwiło!!
Zapach nie był intesywny ale widywałem u znajomych zdcecydowanie mniej zapachowe odmianki od B.M. Wszystko niby pięknie fajnie ale liczyłem na mocniejszy staff wkoncu to indica w dodatku mało wydajna...
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ta odmiana to tak jak się idzie domyślić: cross Blueberry i Northern Lights czy może jakaś inna genetyka ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół