• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Blue OG

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
726
Buchów
400


Odmiana Blue Og powstała w wyniku krzyżówki Blueberry F3 (Blue Moonshine) z mocnym OG Kushem, prawdziwą gwiazdą amerykanskiego rocka. Jest Laureatem wielu nagród oraz powszechnie znana na światowym rynku. Blue OG charatkteryzuje kompaktowy rozmiar czyniąc ją idealną do każdej lokalizacji. Pomimo niskiego wzrostu jest wysoce produktywna a kwiatostany pokrywają się obfita ilością żywicy. Roślina idealnie nadaje się do uzyskiwania najwyższej klasy ekstrakcji. Blue OG jest kwintesencją doskonałości o pięknym zapachu owoców leśnych z nutką limonki.
 

smoksalot

znów otwieram oczy wkurwiony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,581
Buchów
4,181
Odznaki
3
Miałem i bardzo przypadła mi do gustu. Mocna indyjka idealna do wieczornego relaxu. Nie trafiłem na owocowe feno za to wszystkie 4 szt zapierdalały benzyną i na koniec flow złapały lekkiej purpury. Boby bardzo zbite-kamienie a grow całkiem bezproblemowy. Napewno jeszcze zagości u mnie. Zdjęcia krzoków nie mam ale mam zdjęcia bobów po ponad rocznym leżakowaniu w słoju.

20190128_170030.jpg
 

Góra Dół