nasiona marihuany

blueberry

Wyszukiwarka Forumowa:

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Blueberry, oryginalna Blueberry jest w większości indicą ( 80% indica, 20% sativa). Odmiana ta sięga lat siedemdziesiątych. Wysoka produkcja poniżej optymalnych warunków. Zbita i tłusta roślina o czerwonym, purpurowym i ostatecznie niebieskim kolorze. Produkt finalny ma owocowy aromat i smak borówki amerykańskiej. High jest euforyczny o najlepszej jakości.
Czas kwitnięcia: 65-70 dni
THC: 19,5%
CBD:0,1%
1 miejsce "High Times Cup" 2000
3 miejsce "High Times Cup" 2001










otuz mam 2 seedy bluebarry, kumpel mi mowil ze uprawia sie ja jakos w wodzie, czy moglibyscie mi cos o bluebarry powiedziec ??
 
G

Green

Guest
otuz mam 2 seedy bluebarry, kumpel mi mowil ze uprawia sie ja jakos w wodzie, czy moglibyscie mi cos o bluebarry powiedziec ??

powiedz kumplowi zeby sam sie zaczol uprawiac w wodzie
konopia to konopia uprawiasz jak jak chcesz czy to hydro(w kulturach wodnych) czy to soil(w glebie) niema roznicy jaka odmiana
pozdr.
ps blueberry to moja ulubiona odmiana jej smak i moc jest poprostu za***isty sprobujesz a nie pozalujesz :)
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
mozna ja sprobowadz sadzic na out ?? czy raczej indor ???
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
a peace, wiesz czy BB=BM czy BM=BB x skunk , bo w zakłopotanie wprawił mnie art na hypciu
Blue Mystic
Dawniej nazywało się to Bluberry: Potem zmieniono nazwę : a jeszcze później ktoś napisał, że to Bluberry/skunk
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
wiec blueberry to skunk;/ mozna go uprawiac outdoor ??
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Może tak może nie. Kiedyś shakira mówił, że powinno dać radę, z tego co pamiętam.
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
tez mi sie zdaje zekiedys gdzies czytalem ze moze da rade dojsc w polskich warunkach :bigsmurf:

[ Dodano: 2006-03-06, 21:31 ]
a ty nix co taki bulwers :p :lol: ;) zart :D
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Blueberry, ku**a, poprawi jakis mod nazwe tematu, bo juz wchodzi niektorym w krew.
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
a co z zapachem ? intensywny jak np ww czy wogole inaczej pachnie?
 
H

haszyszekk

Guest
Ja będe brał 10 reg. BB z cannabisa na następny indoor :) Napiszcie o niej coś więcej :)
Od razu moge powiedziec że jedna samica pojdzie na pestki... z których będzie za kilka miechów OS :flower: pzdr
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
tez mi sie zdaje zekiedys gdzies czytalem ze moze da rade dojsc w polskich warunkach

ale czy mogla by dac rade na ok 35 celciusza w dzien i w nocy ok 25 ??
 
C

Canabis_16

Guest
A dlaczego by nie??? Ale musiał byś ją czesto podlewać.
 
A

analityk lucyfera

Guest
jest może osoba co dała rade BB na oucie, bo sam zamierzam spróbować w 08 ale chciałbym żeby mnie ktoś pocieszył że mu się udało :pr:
 
T

tomram74

Guest
mialem w tym roku na out ,ale femenizowana.lepiej jednak normalne nasiona.ale wartosc blubery na out i na indoor sa takie same,jest poprostu za***i..tylko trzeba uwarzac bo ona pozno konczy,i taka mala uwaga ,jest lepsza gdy ja zetniesz przed zmiana koloru na folet,czyli tak 2 tygodnie wczesniej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół