nasiona marihuany

Bob Marley

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Zawsze jak siedze na schizie przed kompem zapuszczam muze tego ziomka jego nuty wprowadzaja za***isty nastró :) Takie kawalki jak: Mr. Brown, Satysfi My Soul, Natural Mystic czy Is This Love? naprawde potrafią zarzucić porządny kilmat :) Polecam!!
 
N

N.

Guest
Proponuje Ci, zebys zapuscil Roots, Rock, Reggae (feat. Steven Tyler) albo Burnin' and Lootin' :) Bedzie jeszcze lepszy klimat :D
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Hehe:D mam dyskografie Boba ;))))))))) zawsze go słucham po jaraniu:D (oczywiście jak jestem w domu) :p :D
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
1945-1981 Bob Robert Nesta Marley

"Moim pierwszym pieśnią był krzyk radości kiedy wyszedłem z łona matki"

dla mnie mistrz w swojej dziedzinie....jakbym mial sie przeniesc w przeszłosc na pare godzin to na jego koncert :wink: :cry:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
zmarł na raka pluc podjarze oprocz tego miał guza w mozgu...gdy lekerze oznajmili mu to powiedzili mu ze zostało mu kilka tygodni zycia...wtedy wrocil do rodzinnego miasta by przyjac chrzest...

www.google.pl "bob marley biografia" :?
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
bob to byl gosc, nadal jaram sie jego muza...

chociaz go nie ma ale duchem jest z nami ;]
 
S

StONeR

Guest
ja nie bede wymieniał już kawałków jego co mi pasuja bo za dużo tego :D szacunek muze za***iste tworzył
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Bob to był gość... Chciał bym sie kiedys z nim zapie****olić... Łacze sie z nim duchowo... jarac i słuchąc jego muzy...
 
D

Defee

Guest
Ja bym wolał przenieśc sie w przeszłosc i z nim zajaraz zamiast byc na koncercie :)
Pogadac o zielsku i wszystkim co możliwe hehe
Jego kawałki zawsze będą dobre.

"Johhny Was" <- nie wiem czy to Remix GangStarr'a ....

a co do fajnych kawałków ragga -> Alpha Blonie - "ragga ganstar" za***iście wkręca się w mozg i przepływa przez głowę.... POLECAM!
 
D

DJKWAC

Guest
Bobo nigdy nie będzie przeszłością to jest zbyt wielki człowiek aby tak poprostu o nim zapomnieć!!! Niech mu chwała zostanie oddana na zawsze bo dzieki tej muzyce wielu mych kolegow zaczęło słuchać reggae i palić stuff!!!
Buffalo soldier , One Love, Sunshine reggae i wiele wiele innych
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
Bob tak samo jak jego muzyka jest ganielny i niepowtazalny kazdy z jego utworow niesie w sobie ogromny przekaz ktory potrafi dotrzec do kazdego czlowieka , wielki hold za to dla niego :) pokój
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół