nasiona marihuany

Bonio lodowe

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sulek

Guest
Mam do was pytanie. Czy mozecie mi napisac jak palic przez fajke lodowa???
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
przez lod a tym bardziej snieg kurzenie traci na mocy

[ Dodano: 2005-12-19, 18:11 ]
ale jak ktos ma stafu ze nie wie co z nim zrobic to ładnie sie tak podelektowac z taiego benia :D
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
ogolnie nei wydaje mi zie zeby slabiej kopalo, co wiecej dzieki schlodzeniu dymu, mozna pizgac mega sztachy bez ksztuszenia itp, wiec latwiej sie upalic.
Co do sniegu to nie wydaje mi sie to dobrym pomyslem, bo moze szybko zaczac sie rozpuszczac no i jego konsystencja nei pozwala przelatywac dymowi przez szyjke bongosa.
Pozdro
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
co do tego lodu kumpel ze sniegu wczoraj bakał dopiero po kturejs tam kolejce trzeba było go wymienic pozdro
 

Plantator90

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2009
Postów
409
Buchów
1
a czy do zwykłego bonga można wrzucić kostki lodu? wiem że to głuie pytanie ale ostatnio na zwale z kolesiem to rozkminialiśmy
 

DAS

Well-known member
Rejestracja
Paź 31, 2009
Postów
259
Buchów
0
Ale sensacja.
Wymyslilbyscos bardziej rozwojowego.
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Ogolnie nie poczulem zeby slabiej kopalo... Wrecz przeciwnie schlodzony dymek bardzo lekko instaluje sie w plucach. A jak zamiast wody wleje sie soku pomaranczowego... Mmm... Bajka!
Hit's from the bong! <wodna>:bongo4:
 

Mr.StickyfingerZ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2009
Postów
438
Buchów
8
Lodowe bongo tio za***ista sprawa, sam mam takiego Wuja lodowego ;) chlodniejszy dymek przyjemniejszy, a jak sie sciagnie porzadnego hita to potrafi powalic :zombi:
 

CharlesBakens

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2011
Postów
53
Buchów
0
Slabo kopie? :D
Niekotrzy to tutaj takie idiotyzmy gadaja ze to masakra..

Dym sie ochaldza przez co sciagasz bicie na raz... Nic nie czujesz. Kopie tak samo jak zwykla faja/bongo zalezy do czego dodasz.<wodna>
P.S - Najlepiej zeby lod byl w polowie bonga/faji ( Nie wiesz jak to zrobic? Pomysl ) ale jak do wody wrzucisz tez dziala
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Ludzie co wy pie****icie! jakie słabiej kopie, tak jak kolega wyżej pisze lepiej wchodzi, a kopie można powiedzieć nawet mocniej, bo jak wiesz jak działa lód w tym przypadku to wbijasz większe bongo niż zwykle a nie czujesz tego że jest tego w ch*j więcej, więc skończcie pier***ić. odkąd pale to nak***iam bonga a sam na swój użytek mam szklaną lodową piedziesiątkę , co pare kostek lodu rzucam plasterek cytryny, nie zawsze, ale czasami czuć delikatnie cytrusowy posmak(nie polecam dawać do wody kwasku cytrynowego, niszczy płuca :F). I jeśli chodzi o bongo to praktycznie tylko lodowe jaram, bez lodu pale tylkko jeśli tego lodu nie mam albo nawet rzadziej bo jak nie ma lodu to wole blanta ;). Po za tym lód w tym przypadku pełni rolę jakby kolejnego filtru zaraz po wodzie, bo osadzają się na nim również substancje smoliste tak jak i na wodzie, tyle że trochę mniej, Ale na pewno wychodzi Zdrowiej i Przyjemniej bez utraty Żadnej MOCY! ogarnijcie... Gdyby przez lód który jest stałym skupieniem wody traciło moc, to jaki ku**a sens byłby jarania normalnego bonga z woda?? :pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół