nasiona marihuany

Boom Boom Spray

Wyszukiwarka Forumowa:

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Cześć
Zamierzam kupić to niedrogie cudo na przesadzanie roślin na out.
Ktoś korzystał, jakieś opinie :) ?

biotabs-boom-boom-spray-5ml.jpg








Boom Boom Spray to w 100% organiczny, roślinny biostymulator. Zawiera naturalne aminokwasy, peptydy, węglowodany i minerały.

Boom Boom Spray działa na trzy sposoby:

Antystresowo:
Pomaga roślinom przezwyciężyć stres spowodowany przez ekstremalne zimno, wysokie temperatury, słabe oświetlenie, odwodnienie i przeciągi powietrza.

Efekt Odżywczy:
Dostarcza roślinie doładowanie azotu, który wytwarza błyszczące, ciemnozielone liście, zwłaszcza w początkowej fazie wzrostu. To znacznie zwiększa możliwość pojemności fotosyntetycznej rośliny.

Wzmacniacz:
Stymuluje wzrost i przyswajanie składników mineralnych.

Instrukcja użycia: 5ml Boom Boom Spray rozpuścić w 1 litrze wody.
Dla użytku wewnątrz: spryskaj rośliny aż do momentu kapania najlepiej tuż po włączeniu oświetlenia. Dla użytku na zewnątrz: spryskaj rośliny wcześnie o poranku.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
działa , na automacie po przesiadce cos mi zmulil oklapł , popryskane za godzine stał juz w pełni sił
byłem nawet zaskoczony działaniem ale mialem tylko próbke wiec nie probowalem na wiekszej ilości
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Działa bardzo dobrze przy przesadzaniu, najlepiej spryskać ze 3 razy w odstepie godziny. Na oucie nie stosowałem regularnie na in za to używam. Nie można zostwiać rozrobionego z wodą na długo bo to organik i się zepsuje a wtedy strasznie śmierdzi.
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Kupiłem dzisiaj za 14zl. Według instrukcji 2 dni po przesadzeniu do ziemi trzeba opryskac i tak chyba zrobię :) będę dawał na 14 dniowe siewki więc nie chcę przeginac :)

Mam tez nadzieję, że wytloczone na saszetce 01.2017 to data produkcji, a nie ważności xD

Dzięki za pomoc :)
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,950
Odznaki
11
Działa bardzo dobrze przy przesadzaniu, najlepiej spryskać ze 3 razy w odstepie godziny. Na oucie nie stosowałem regularnie na in za to używam. Nie można zostwiać rozrobionego z wodą na długo bo to organik i się zepsuje a wtedy strasznie śmierdzi.
No ja stosowalem ostatnio po cieciach i na drugi dzien jakos mega zdrowo wygladaly, moze placebo, ale nie zamulily po benie fajnie poszly :D Dla mnie to ***ie jak jakis amoniak ale chyba kupie tego butle bo wzialem na sprobe tylko
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Teoretycznie środek jest dozwolony dla rolnictwa ekologicznego na terenie UE, więc może nie jest taki zły :D
Ja w sobote robię out i producent zaleca 2 dni po wsadzeniu w ziemię, więc chyba tak zrobię. Popryskać obficie rano, aż będzie z nich kapać.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
To ja sobie będę obserwował co z tym cudem działacie, ale w tym roku użyję starego, dobrego i sprawdzonego asahi sl. Bo rozumiem że to też stymulator imo sama natura...
Ja w tym roku szukam czegoś z alg, sobie wkręciłem z testem, i jak widzę w opisie to ma takie same właściwości. Także rok testowania nowych rzeczy, to mnie cieszy, bo już nie chcę żadnej chemii dawać roślinom.
 
Ostatnia edycja:

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
to takie jakby jakas gnojówka ale nie wiadomoz czego ale dobrze zadziałała i szybko tez mialem probke w sumie mozna kupic wieksza ilosc bo roslinka wstala szybko po tym
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
:<
zla rzecz bynajmniej w moim wypaku
po szasetce którą dałem zaczeło się pienic i tyle wię zwątpiłem w stosowanie tego

to takie jakby jakas gnojówka ale nie wiadomoz czego ale dobrze zadziałała i szybko tez mialem probke w sumie mozna kupic wieksza ilosc bo roslinka wstala szybko po tym
nie gnojówka a opcja z wierzbą :)

bo jak chcesz kupićź do przesadzania to znajdz sobie wierzbę jakoąkolwiek w PL to wierzba płacząca będzie git
na weg pokrzywki na flo bananków skórki i masz full eco grow
V
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Działa, testowane przy przesadzaniu na 2 z 3 roślin. Porosły większe i lepsze plony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół