nasiona marihuany

BoomBoomSpray. Użycie.

Wyszukiwarka Forumowa:
T

TrippyHD

Guest
Witajcie.

Moje maleństwo ma 9 dzień, dostała dzisiaj przed włączeniem lampy oprysk z BoomBooma.

Nie wiem tylko czy dałem wystarczającą ilość bo kazano zrobić roztwór z litra wody + 5 ml Sprayu. Wypsikałem zaledwie 20ml a z roślinki kapało.
Myślicie, że będzie dobrze? Jest jeszcze jedna kwestia o którą chciałbym zapytać.
Trochę roślinka się przechyliła. Pomogłem jej delikatnie muskając końcówką paznokcia. Przysypałem delikatnie ziemią obok łodygi żeby ją usztywnić. To normalne? W sumie często donica stoi w innym miejscu, pod innym kątem. Może to od odwracania się w stronę światła?

IMG_0342_-_Copy.JPG
IMG_0344_-_Copy.JPG
IMG_0345_-_Copy.JPG
IMG_0343_-_Copy.JPG
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
mysle, ze normalne :p kieruje sie w strone swiatla
a jaka lampa?
 
T

TrippyHD

Guest
mysle, ze normalne :p kieruje sie w strone swiatla
a jaka lampa?

100W HPS. 0.18 m^2 box. 40x40x120.
Patrząc na inne GrowLogi to wolno mi się to wszystko rozwija. Ale chyba poprawnie. Piętro się buduje, nowe listki wychodzą. Zobaczymy.
Nie wiem tylko kiedy podlać bo nie zapamiętałem wagi donicy. Podlewałem jakieś 4 dni temu. Wlałem cały litr. Donica 6 litrów. Powierzchnia jest wyschnięta na wiór natomiast jak wsadzam palec to czuje wilgoć. Poczekam chyba 1-2 dni i podleje znowu litr. Co o tym sądzicie?
 
D

DarkMessiah

Guest
A no czym swiecisz i jak daleko troszke mikrus jak na 9 dzien
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,842
Odznaki
5
Nie widzę większego sensu stosowania tego środka tak wcześnie. Przy tak małej roślince nie opłaca się otwierać tej saszetki której już potem nie zamkniesz. A rozrobiony środek nadaje się do użycia jedynie przez 6h... Ja zawsze czekam aż roślina ma kilka pięter liści. Tak około 15-20 dzień nie wcześniej. Wtedy widać dobre efekty no i nie marnuje się aż tyle.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Witajcie.

Moje maleństwo ma 9 dzień, dostała dzisiaj przed włączeniem lampy oprysk z BoomBooma.

Nie wiem tylko czy dałem wystarczającą ilość bo kazano zrobić roztwór z litra wody + 5 ml Sprayu. Wypsikałem zaledwie 20ml a z roślinki kapało.
Myślicie, że będzie dobrze? Jest jeszcze jedna kwestia o którą chciałbym zapytać.
Trochę roślinka się przechyliła. Pomogłem jej delikatnie muskając końcówką paznokcia. Przysypałem delikatnie ziemią obok łodygi żeby ją usztywnić. To normalne? W sumie często donica stoi w innym miejscu, pod innym kątem. Może to od odwracania się w stronę światła?


Za wcześnie na BoomBoom spray, przecież tak małego planta się nawet nie da dobrze spryskać, bo od ciśnienia z opryskiwacza możesz zdmuchnąć całą roślinę :D i szkoda kasy na całą saszetkę.

Ja pryskam pierwszy raz na veg jak pojawi się jakiś kłopot lub przy początku treningu w okolicach 14-20dnia.
 
T

TrippyHD

Guest
A no czym swiecisz i jak daleko troszke mikrus jak na 9 dzien

Żarówka to Osram Nav-T 100.

Odległość od planta to 30 cm.

Faktycznie, porównując do innych grow logów, jest stosunkowo mała. Niby piętro buduje, coraz więcej nowych listków widać. Nie wiem co mam o niej sądzić. Czy trzymać, czy kiełkować inną pestkę. Z tą ogólnie miałem mały problem, bo musiałem na początku kiedy wyszła z ziemi robić precrusha, trochę uszkodziłem początkowy listek który i tak się rozrósł, natomiast wyglądał słabo. Inne listki zaś już są normalne no ale ta wysokość mnie martwi. Producent niby zapewnia, że będzie gotowa dopiero po 80-90 dniach. Czyli bardzo długo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół