nasiona marihuany

Bortkowy OS.fem.

Wyszukiwarka Forumowa:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
[MENTION=90782]Bortek[/MENTION] dostałem informacje, ze gołąb wylądował. Dzięki wielkie :)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Do mnie również pestki dotarły. Na dniach odbiorę I niedługo polecą do wody. Dzięki.
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
cześć. jeżeli można lekko nagiąć zasady (jestem raczej czytelnikiem i nie spełniam postów) i zrobić fotorelke na innych zasadach to z chęcią przyjmę po 2szt(jakby nie wyszły mam mały namiot 0.16m^2 i muszę pojedynczo). jeżeli chodzi o fr to po zakończeniu aktualnych auto wysadziłbym którąś z osa i fr zrobił na sam koniec (zdjęcia itd w jeden dzień ze wzgl na bezpieczeństwo). Niestety auto jeszcze 1.5/2msc a planuję zrobić hst więc nie zmieszczę się w czasie

---------- Post Zaktualizowany 21:26 ---------- Data pierwszego postu 21:24 ----------

cześć. jeżeli można lekko nagiąć zasady (jestem raczej czytelnikiem i nie spełniam postów) i zrobić fotorelke na innych zasadach to z chęcią przyjmę po 2szt(jakby nie wyszły mam mały namiot 0.16m^2 i muszę pojedynczo). jeżeli chodzi o fr to po zakończeniu aktualnych auto wysadziłbym którąś z osa i fr zrobił na sam koniec (zdjęcia itd w jeden dzień ze wzgl na bezpieczeństwo). Niestety auto jeszcze 1.5/2msc a planuję zrobić hst więc nie zmieszczę się w czasie

nie zauważyłem że już po terminie sorrki
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
cześć. jeżeli można lekko nagiąć zasady (jestem raczej czytelnikiem i nie spełniam postów) i zrobić fotorelke na innych zasadach to z chęcią przyjmę po 2szt(jakby nie wyszły mam mały namiot 0.16m^2 i muszę pojedynczo). jeżeli chodzi o fr to po zakończeniu aktualnych auto wysadziłbym którąś z osa i fr zrobił na sam koniec (zdjęcia itd w jeden dzień ze wzgl na bezpieczeństwo). Niestety auto jeszcze 1.5/2msc a planuję zrobić hst więc nie zmieszczę się w czasie

---------- Post Zaktualizowany 21:26 ---------- Data pierwszego postu 21:24 ----------



nie zauważyłem że już po terminie sorrki


Możesz wytłumaczyć o co Ci chodzi z tym bezpieczeństwem? :bounce:
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Możesz wytłumaczyć o co Ci chodzi z tym bezpieczeństwem? :bounce:

nie chce żeby ktoś mnie budził o 5/6 rano :D a jako że to będzie ostatnia/przed ostatnia prawdopodobnie uprawa (jak narazie zobaczymy jeszcze) to nie będę miał lipy. Wiem że mozna obejść to na 1000 różnych sposobów ale dużo zabawy a wiadomo im mniejsze ryzyko tym lepiej dla mnie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak na razie to jedynie co Ci grozi to najazd gramatycznej pisowni Wąsik.

Policja nie bawi się w ściganie koperkowych growerów, jedyne co Ci grozi to Twoja własna osoba. Wystarczy popatrzeć ile osób codziennie robi update'y i jakoś nikt nie najeżdża ich o 5/6, ewentualnie na***any sąsiad mógł pomylić drzwi wracając z libacji. Serwer strony jest poza granicami Polszy, galeria automatycznie usuwa dane exif ze zdjęć. Bardzo powątpiewam w to, abyś miał kłopoty za fotorelację...
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Widzisz, wszystkiego tez nie wiedziałem z tego co napisałeś ale teraz szybciej zacznę o tym wg myśleć niż wcześniej. Wiem ze największym swoim wrogiem jestem ja. No niby nikt ale może być wyjątek albo mnie z czymś złapią na mieście ch*j wie może odnajdą u mnie te zdj z PC. Telefon mam na iOS wiec czuje się bezpieczny pod tym względem
 
Z

z\G/esio

Guest
Przesyłka bezpiecznie do mnie dotarła.
Dzięki Wielkie! :salut:

normal_IMG_20200929_165043.jpg
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ok to wszyscy już otrzymali. Osa można przenieść w odpowiednie miejsce
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół