nasiona marihuany

box 70x45 wystarczy na cztery nl?

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
mam pytanie mam szafe 70x45 i chce zasadić w niej 4 żeńskie northern light. palnowałem zrobić boxa ale mi się nie chce.wystarczy?czy jednak trzeba zrobić boxa?
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
wydaje mi się że rośliny w pewnym czasie(jak będą spore) będą w donicach(np 10L) które mogą się nie zmieścić we 4 w boxie o takiej powierzchni więc raczej będziesz musiał wykonać boxa.peace
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Ja mam boxa 60 na 88 czy jakos tak i 5 roslin to za dużo dla mnie. Tłok ja sq****yn.
4 sztuki byłoby w sam raz

Lepiej zrób boxa.
Będziesz miał miejsce na scroga i lst.

Wysiłek oplaci ci sie później.
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
moim zdaniem lepiej jakbys na 2 tury rozlozyl :) czyli 2 roslinki1 raz na SCROGU zapelnilyby ci cala powierzchnie i potem po zbiorach nie musialbys w nasiona inwestowac tylko 2 tura :)
 
M

MILKA

Guest
łatwiejsze i wydajniejsze przez pół roku byś nie musiał sadzić nawet przez 2 jeśli tylko raz w zime robisz tylko 2 rzecz jeśli bedziesz chciał chodować w oucie to byś musiał nowe kupić!!!
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
a jakie zbory z 2 roślinek bedą w tym boxie pod hpsem 250w?
 
M

MILKA

Guest
Czytałem że to się liczy mniej więcej ile masz watową żarówke ale tak z 60g-100g powinienieś mieć staraj się to bedziesz miał naprawde dużo :!: ale tak w żeczywistoście nie mozna tego powiedziec
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Pod 250watówką ?? ja bym sie cieszył jakbym miał 50g ale to bardzo sie cieszyl :D obojetnie z ktorej rosliny trudno jest wyciagnac na indoor chociazby te 50g a może nawet 50g ;)
 
M

MILKA

Guest
Chciałwem go pocieszyć ale źle to napisałem możesz mieć 0g 100g albo i więcej bo nie wiadomo co się stanie z roślinka!!! lampa spadnie albo kot zje!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół