nasiona marihuany

box 70X50X100

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pandatech

Guest
siema, ile nasion moge tu wrzucic? ostatnio mialem zle przygody z roslinkami wyroslo mi 2/2 samce ;/ teraz chcialbym miec pewnosc ze bedzie jakas dziewycznka. myslicie ze 6 roslinek da rade?
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
no box dobry (mysle ze 6 roslinek powinno sie zmiescic -najlepiej niech ktos to jeszcze zkomentuje:p)....
no ale mozesz byc pewny ze jakas dziewczynka ci wyrosnie...
wogole z kad masz nasiona... ...i muszisz porzadne swiatlo zalatwic jak chcesz cos z tego miec :D
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
box 0,35 tak jak moj, ja mam 3 rosliny i 2 klony w 2l doniczkach...z tym ze ja mam w ksztalcie trapezu....ty pewnie bedizesz mial kwadrat wiec o wiele lepiej...

tak jak mowisz jesli wysadzasz male/female to wysadz 6...z zalozeniem ze oczekujesz na 4 panny i 2 facetow...bo 5-6 raczej ci sie nei zmiesci...wszytko zalezy ile upchasz tam wiader/donic na flov...min 10litrow

jesli bedziesz mial 5 kobiet to mozesz cała jedna pociac na klony...i mozesz zrobic mniejszego boxa a w nim SOGa...lub poobdarowywac znajomych...lub, jesli bedizesz mial miejsce w boxie by upchac w litrowe doniczki...to dac pare klonow do duzego boxa...mozesz dac doniczke 2l na duza doniczke np(ale to jeszcze daleka droga i niema co gdybac jak bedize)

takze na moje oko 6 do wysadzania M/F to tak optymalnie pozdr
 
P

pandatech

Guest
nasiona mam z cannabis.fr czy jakos tak, tego sponsora forum. zamowilem sobie 10 nasionek white rhino i pierwsze sadzenie mi nie wyszlo. straszny niefart. o wlasnie a probowaliscie moze w***ac wszystkie roslinki do akwarium np? czy jesli nie ma drenazu to nawet nie probowac?

[ Dodano: 2006-01-23, 10:50 ]
i dzieki za odpowiedzi, jestem bardzo wdzieczny

[ Dodano: 2006-01-23, 10:57 ]
jeszcze jedno napisales ze min 10l, to jest na jedna roslinke? potrzebuje 4-6 takich donic az? nie wiem czy mi sie to zmiesci... ;/

[ Dodano: 2006-01-23, 10:58 ]
ciagle cos mi sie przypomina, jakie masz oswietlenie w swoim?
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
ja ma zrobionego Mini-Box'a (19x19x35cm) bo jeden z rodzicow jest przeciwny moim zainteresowaniem... ale w tym boxie mam 2 sw.komp po 18W philips a w szafie czeka 100W HPS osram'a son-t super, tobie tez polecam, kupno lub..:D... jakiegos hps'a bo bez niego to nie hodowla.
 
M

MILKA

Guest
pandatech napisał:
o wlasnie a probowaliscie moze w***ac wszystkie roslinki do akwarium np?

No powiem że tylko widzałem takie coś ale niewiem czy to Się opłaca!!!


pandatech napisał:
jeszcze jedno napisales ze min 10l, to jest na jedna roslinke? potrzebuje 4-6 takich donic az? nie wiem czy mi sie to zmiesci... ;/


nie wiem czy Ci się to znmieści ale 10l musi byś by roślina dobrze się rozrosła konopia ma bardzo dobrze rozwinięty system korzeniowy i musi być taka donica bo Ci roslina zkarłowacieje i nie bedzie rosnąć!!

pandatech napisał:
ciagle cos mi sie przypomina, jakie masz oswietlenie w swoim?

Ja bym Ci poradził HPS naprawde dobre lampy dasz 150W i dzwie światlówki na poprawe widma światła!!


100W 8 000 - 9 500lum 0,18-0,22 m˛
150W 14 000 - 17 000lum 0,27-0,40 m˛
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
pandatech napisał:
jeszcze jedno napisales ze min 10l, to jest na jedna roslinke? potrzebuje 4-6 takich donic az? nie wiem czy mi sie to zmiesci... ;/

no ale na pcozatku masz mniejsze donice 5l to one sie zmiezszcza...jak bedizesz pewny babki to przesadzasz do 10l

na takiego boxa starczyłby ci 150hps jesli chcesz mozesz spokojnie walnac 250w...ale wtedy musisz miec dobra wentylacje...jeden łazienkowy kanałowy wentylator by ci stykl 14w ok 25zl kosztuje
 
P

pandatech

Guest
a przy 150 w z 3 jarzeniowek i 2 mniejszych po 28W w sumie to daje kolo13000lm , bedzie jakies palenie z tego?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół