nasiona marihuany

Box 80x80x160. czy taki zestaw jest odpowiedni

Wyszukiwarka Forumowa:

Narkotek

Member
Rejestracja
Gru 28, 2021
Postów
15
Buchów
1
Cześć będę startował ze swoim pierwszym indorem i dam na forum całą fotorelację ale chce dopytać o sprzęt bo niemam doświadczenia

BOX
80x80x160 (srebrny w środku, firmy : herbgarden)
box ma 2 rękawy na wiatraki jeden od góry, drugi na górze z tyłu
będzie stał w ciepłym pokoju dziennym

Lampa 250 W HPS

Wentylacja:
Jeden wiatrak na wywiew nie wiem jak mocny bo jest to samoróbka, ale wiem, że w podobnych warunkach dał radę
2 wiatraki do mieszania powietrza

Duży nawilżacz powietrza
Doniczki 11L
Ziemia Canna terra profesional plus
organiczny BioBizz ph up i down

Seeds:
3x Royal Gorilla Automatic od Royal Queen

Plan mam wrzucić nasionka do doniczek easy start od royal queen ktore są specjalnie przygotowane na kiełkowanie, następnie prosto do doniczki 11L. 2 nasionka będę sadził na krańcu doniczki w celu treningu SOG a trzecie na środku (1 roślinka SOG + może jeszcze jakiś trening, 2 roślina SOG, 3 bez trainu). Słyszałem, że do tej ziemi nie trzeba nic dodawać a maleństwa rosną podobno wyśmienicie bez żadnych dodatkowych nawozów więc w planie ewentualne nawożenie dopiero przy fazie kwitnienia. Światło chce dać 18/6 na początek chociaż wiele słyszalem o tym, że naświtlanie automatów 24h daje lepsze wyniki i tu zaczynają się moje pytania.

Pytania:
- jak wysoko i od kiedy trzymać roślinki pod lampą ? i jak to z tym świeceniem na automaty 18/6 24/0 ?

- jeden wiatrak wystaczy ? podłączylem rękaw w środku do lampy, na zewnatrz wywiew w okolice okna i mam filtr na czas kwitniecia. wydaje mi się, że wiatrak wlotowy nie jest potrzebny przy takim boxie i 3 roślinkach ?

- najlepsza temperatura to 25 stopni przy swietle i okolo 20 przy ciemni? ewentualnie 25 stopni ciągle przy lampie 24h?

- wilgoć 70% do czasu kwitnienia i pozniej w okolicy 40-45% ?

- o czym zapomniałem i czy coś jeszcze powinienem mieć na uwadze ?

będę wdzięczny za odpowiedzi i jakiekolwiek uwagi, czekam na wszystko co potrzebuje do pomiarów i puszczę boxa na dzień dwa na testa.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Pytania:
- jak wysoko i od kiedy trzymać roślinki pod lampą ? i jak to z tym świeceniem na automaty 18/6 24/0 ?

- jeden wiatrak wystaczy ? podłączylem rękaw w środku do lampy, na zewnatrz wywiew w okolice okna i mam filtr na czas kwitniecia. wydaje mi się, że wiatrak wlotowy nie jest potrzebny przy takim boxie i 3 roślinkach ?

- najlepsza temperatura to 25 stopni przy swietle i okolo 20 przy ciemni? ewentualnie 25 stopni ciągle przy lampie 24h?

- wilgoć 70% do czasu kwitnienia i pozniej w okolicy 40-45% ?

- o czym zapomniałem i czy coś jeszcze powinienem mieć na uwadze ?

będę wdzięczny za odpowiedzi i jakiekolwiek uwagi, czekam na wszystko co potrzebuje do pomiarów i puszczę boxa na dzień dwa na testa.
Nie sądz więcej niż jedną roślinkę na doniczkę, scroog sobie zrobisz beż udziwnień typu, nasionka w róg doniczki, pozabijają się o papu.

Od razu załącz lampę nawet jak są jeszcze w ziemi, wysoko, a potem zmniejszaj tak żeby nie przypalić, jak się będą wyciągać tzn ze masz za wysoko

Wystarczy jeden wiatrak to mały namiot, otwórz wloty pasywne i nie będziesz potrzebował wlotowego

Tak, nie rob im 24h, daj spac 18/6

Tak
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,799
Buchów
3,720
Odznaki
6
Ja tam w nocy mam i 18c, jest git..
Można jeszcze ustawić 20/4
Przy hpsie Went dobry na wylot i lecisz...
Trening lst może ?
 

Narkotek

Member
Rejestracja
Gru 28, 2021
Postów
15
Buchów
1
W nowy rok 4 nasionka wykiełkowałem, siedzą już pod lampą w wyżej opisanym boxie. Za chwile wrzucę fotki w fotorelacji
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,552
Odznaki
13
No gdzie ta fr?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół