nasiona marihuany

Box z szafki 38/48/68

Wyszukiwarka Forumowa:

Arkan

Member
Rejestracja
Cze 7, 2017
Postów
9
Buchów
0
Siemano mam zamiar zrobić boxa ze szafki tylko trochę mała jest bo ma wymiary 38/48/68 (dlug/szer/wys).
I tutaj pytania:
1. Czy zmieszczą się tam 2 roślinki?
2. Jaki nawóz kupić żeby było jak najtaniej i jak najlepiej? Chyba że obejdzie się bez.
3. Czy Starczą 2 otwory na tyle boxa wlot pasywny i wylot z wiatraczkiem?
4. Czy opłaca się kupić hps 100w z całą potrzebną elektroniką i jakimś tam niby odbłyśnikiem za 120zł?
5. Jaki trening polecacie na 1szy raz i właśnie do takiego boxa?
Z góry dziękówa za odpowiedzi
:D
 

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
1. Tak
2.Możesz kupić jakieś w ogrodniczym które będą miały te pierwiastki które są potrzebne, ale zawsze lepiej przeznaczone pod roślinę(Więcej zbiorów)
3.Lampy sodowe wytwarzają dużo ciepła, będziesz musiał ogarnąć w czasie.
4.Ja kupiłem za 120zł cały zestaw, z możliwością wkręcenia mocniejszych i lżejszych żarówek.
5.LST
 
R

ruski wentylator

Guest
1-malutkie będą, slabo
2 - biohumus ( na veg), burza kwiatow (flo)- 20-25zl calosc
3- slabo, większe i wydajniejsze od najtańszych trzeba...
4- lepiej diody cob, ale za taka cene jako pierwszy grow to ok
5 - daj sobie spokoj z treningiem, ( za drugim razem) i tak będziesz miał więcej problemów i pytan jak każdy przy pierwszym indoorze
 

Arkan

Member
Rejestracja
Cze 7, 2017
Postów
9
Buchów
0
Co do diod cob to na razie nie mam funduszy, czy na pewno lepiej bez treningu? Roślina nie przerośnie boxa? i co do wentylatorów to mogą być nawet 2 jakieś dobre tyle że komputerowe i tylko na tyle szafki bo nie chcę żeby było cokolwiek widać z przodu czy po bokach (chcę aby wyglądała jak zwykła szafka i się nie rzucała w oczy)
 

Arkan

Member
Rejestracja
Cze 7, 2017
Postów
9
Buchów
0
Na pewno bez treningu? Roślina nie przerośnie boxa? A co do wentylacji to mogę kupić jakieś porządne wentylatorki komputerowe bo nic innego za szafką mi się nie zmieści i jeśli zrobię 2 to coś da nawet jak będą na tej samej ścianie? I lepiej zrobić np 2 otwory z wiatraczkami wylotowe a 2 wloty pasywne czy na wloty też dać wentylatorki?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Wszystko da rade zrobic.
Ja aktualnie siedze w jeszcze mniejszym:) 28x36 h 67
20170607_001836.jpg
 

Arkan

Member
Rejestracja
Cze 7, 2017
Postów
9
Buchów
0
Kurde właśnie oglądam twoją relke prawie od początku i jestem pod wrażeniem jak ci to za***iście idzie :D Też myślałem nad takimi ledami ale nie wiem właśnie czy ledy lepsze czy ten hps więc może mi doradzisz? I chyba nie będą się tak grzały jak hps więc z temperaturą będzie mniej problemów :D
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
roslinki pod ledami mam 3-4cm. i zero problemow z temperatura przy 14mm pcfan na wylocie + 2x80mm do mieszania. Plus taki, ze boxa mimo, ze siedze 1.5m obok nie slysze w ogole. Null zero.
Pod hpsem ni cholery bym tego nie zmiescil, tym bardziej, ze nawet nie miesci mi sie do szafki ten ktory mam;p Dodatkowo wentylator mechaniczny halasuje tak, ze slysze go w drugim pokoju.

Generalnie fotorelacja jest mocno zalozona mocno testowa, zobaczyc jak te ledy sie spisza i powiem Ci, ze nie jest zle:) Myślałem, ze bedzie gorzej.
 

Arkan

Member
Rejestracja
Cze 7, 2017
Postów
9
Buchów
0
W takim razie chyba też wytestuje te ledy :D dobra dzięki za pomoc
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Co to za ledy ? Jaki koszt na 0.16 m2 ?
 

Arkan

Member
Rejestracja
Cze 7, 2017
Postów
9
Buchów
0
Jedna żarówka to koszt około 5-10zł wpisz w google (ewentualnie poszukaj w sklepach stacjonarnych) "żarówka led 10W 3000K 806lm" i będziesz miał, na 0,16m2 potrzebujesz 8000lm czyli 10 żarówek :)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Już zamówiłem dwa coby cxb 3590, teraz tylko pozostaje kupić zasilacz i zrobić panel.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół