nasiona marihuany

Box

Wyszukiwarka Forumowa:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
sory, ze troszke nie na temat, ale nie myslales nad ledami?
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
napisz tu specyfikacje to ci cos poradzę :D

ale powiem tak sam chciałem kupic gotowy zestaw ale sie nie oplacało coś było nie potrzebne czegos brakowało itp itp a i tak zasze coś dukpie czasem.. Lepiej samemu składac albo napisz do mrgrow lub flora fauna chłopaki ci dobiorą wszystko bez zbędnego wydawania kasy.
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
No weźcie doradźcie bo nie wiem co mam robić , chce kupić tego boxa a nie wiem czy jest odpowiedni do uprawy roślin, nie chce żeby było tak że go kupie a on będzie nie odpowiedni do uprawy. Uprawiam indoor ale w boxach samoróbkach, a na temat takich boksów to nic nie wiem.
Poradźcie coś.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Nadaje się. Dokupił bym tylko cooltube i programator elektroniczny.
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Programatory mam. a czy bez tego cooltube obejdzie sie?
i czy wentylatory mieszające trzeba koniecznie kupić czy nie, jak tak to jakie o jakiej mocy?
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Ja pie***le, jest tu tyle doświadczonych osób w uprawie ganji a nikt nie chce pomóc, Dlaczego??
Ciężko wam odpisać czy jak, przecież to nie boli. wy też kiedyś zaczynaliście, więc zrozumcie mnie i pomóżcie.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Może dlatego, że takich tematów są tutaj setki a Twoja sytuacja nie jest jakaś specjalnie wyjątkowa. Bez Cool Tube MOŻE się obejdziesz, ale latem może być ciężko, wentylator mieszający obowiązkowo, inaczej Twoje roślinki będą słabe lub zabije je temperatura lub pleśń.
Swoją drogą taki zestaw na start bez żadnych podstaw teoretycznych? Powodzenia ;-)
 

TheMrpownager

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
97
Buchów
0
bierz się za czytanie forum, i miej jaja żeby sam za siebie decydować
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół