nasiona marihuany

Box ;]

Wyszukiwarka Forumowa:

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
hmmm w koncu mam pestki wiec teraz zaczynam osty prodżekt GROW BOXA... wymiary to 43-43-93 chyba zrobiony z kartonu musze go jeszce usztywnic jakimis deseczkami;]
do tego oswietlenie jakie planuje to hps 70 w + 2 sietlowki Philips o mocy 23W i 1550 l;umenow jak napisali na pudelku albo te dwa filipsy + 1 osram 24 + 1 inny philips + jeszce jakies 2 swietlowki ;] (ale to jak nie bedzie HPS'a ;] na allegro probuje kupic 70 za 35 zl :D)
sadzic bede jakies nasionka z holandi ale nie wiem co to za odmiana ;] wiec zasadze 3 nasionka :D i zobacze co bedzie dalej, planuje srobic screen of green albo po miechu wyrzucic na dwor :D do wentylacji mam zamiar uzyc 2 wentylatrow z zasilacza komputerowego;] + filrt weglowy :D mysle ze dam rade:D aale i tak prosze o wasze opinie :D bo jesli cosa zle mysle to p[rosze o korekcjie moich poczynan :D z gory thx :D POZDRO DLA FANOW POMIDOROW:D
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
troszke mały (mój ma 177x177x130) -- musiałem się pochwalić , a tak ogulnie to wszystko ok
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
wiec zakupilem jz HPS 70W dodam do tego 2 swietlowki philpis tornado po 1550 lumenow jedna :D i zaczynam sadzic :D posadz 4 pstki i zobacze cop wyrosnie jak same dziewczynki to dwie daje na dwur jak 2 dziewczynki i 2 facety to dziewczynki dojda i eden factet tec i zapyl;e 1 topka dla pestek :D heheh mysle ze dam rade :D na mojego boxa takie oswietlenie to chyba jest dobre? :bball: :bball:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół