nasiona marihuany

BOX

Wyszukiwarka Forumowa:

zielony19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
54
Buchów
0
weź kup HPS(chociaz 70W) lub dokup świetlówki(to powinno pomóc).Box nie wpływa na to czy roślinka więdnie lub choruje.

P.S weź wiatraczek skieruj w inna strone(nie na roślinki) lub zrób zeby wyciagał powietrze.


pzdr
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
nie bo box nie jest zamykany.To jest przejsciowy box,na flo co innego.
 

zielony19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
54
Buchów
0
Gazometer napisał:
nie bo box nie jest zamykany.To jest przejsciowy box,na flo co innego.

To weź spróbuj zrobic scianke(np kawałek kartonu obłozona sreberkiem) może to pomoze bedzie wiecej swiatła sie odbijać itp.

P.S Ja już wiecej pomysłów nie mam wiec jak to nie pomorze to daj sobie z tym spokój.
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
spokoju sobie nie dam :silent:

A te wentylatorki bierz,opłaca się (jesli działają)
 
M

mateusz

Guest
mam pytanie jak roślinka jest taka mała to można rozpoznać jaka to odmiana ?? bo ta co ma Gazometer to jest identyczna jak moja :) i moja też nierośnie ale jest na outdoor :D to jak można rozpoznać odmiane ??
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
nie rozpoznasz odrazu albo nigdy się nie dowiesz co to za odmiana.A ta moja to już poszła na makumbe chłop był;p
 

Greenhood

Member
Rejestracja
Lip 4, 2006
Postów
8
Buchów
0
CIEMNO

w tym boxie jest strasznie mało światla kup mocniejsze lampy wstaw jakąś wentylacje (jeżeli masz soru niezauważyłęm) wyłóż ściany czymś co rozprasza światło (nie odbija rozprasza i powinno być dobże pozdro
 
Ż

żółf

Guest
k**** to napewno nie chodzi o swiatlo(moze sie myle) ale moja rosla pod JEDNĄ kompaktowka prze kilka dni i jakos zyje.Ja bym od poczatku wszystko zrobil(doniczka nowa gleba nowa nowa swieza woda bentylacja a jak niepomoze to znaczy ze niejest ci pisane uprawiac..:>
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Ja miałem podobny problem...moja mała rosła sobie w boxie.W pewnym czasie zaczeła usychać,liśćie zaczęły sie skręcać,brązowieć,opadać.Wyj.bałem ją z boxa i połozyłem obok grzejnika z myślą ze ch.j z niej bedzie.Otuż myliłem sie.Po kilku dniach a tu problemu nie ma!Roślinki niestety nie urosły ale pozbyłem sie problemu!nie wiem czym było to spowodowane bo pozostałe roślinki w boxie mają ten sam problem!Chyba bede zmuszony sklepać kolejnego boxa.ehhh......
 

świeżynka

Active member
Rejestracja
Paź 22, 2006
Postów
38
Buchów
0
jak dla mnie to wina oswietlenia i tyle... 2 lampeczki.. moze wieczorem przy nich poszydelkuj ale nie roslinke hoduj... poza tym wentylator nie w ta strone ustawiony... wiecej ciepla, mniej wiatru i wydaje mi sie, ze bedzie jeszcze dobrze... :jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół