nasiona marihuany

Box ?

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kaka

Guest
Witam,

Chiałbym hodować White Widow, mam 10 nasionek, lampe HPS 400 W i szafke :p
i dobry pomysł na zrobienie boxa ale niestety mam fajne miejsce - ukryte z dobrym dopływem powietrza czy dam rade wyhodować te nasionka jeśli zrobia boxa rozmiarów tych szafek lub będe hodował to w szafkach (dodam sreberko :p) : http://img291.imageshack.us/img291/7733/11sz3.jpg - chce zrobić coś rozmiarów takich szafek (tzn jeden szafki)
 
L

lechowiec

Guest
kaka napisał:
niestety mam fajne miejsce - ukryte z dobrym dopływem powietrza czy dam rade
:lol:
podaj wymiary tych szafek :D
lepiej zrobic boxa chyba ze mozesz w szawce zrobic dziure na wiatrak :D
 
K

kaka

Guest
moge w szafce zrobić 5 dziur nawet hehehe
a miarki niemam więc niezmierze :) ale zdjęcie jest :p
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
HPS`ą 400W oswietlisz boxa 1m2.

A to co masz ta szafka to na klony może byc dobra, pod świetlówkami oczywiście.

Do takiej lampy skombinuj jakiegos porządnego, dużego boxa.
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
nooo troszke takie przymale te szafeczki zdaje sie ze maja one z 60 cm. wysokosci wiec przy HPS 400W moze byc troszke ciezkawo :roll: zapomnij o tym boxsie zrob sobie cos z tektury tanio i szybko i wielkosc masz jaka chcesz chociaz przy tej skali sam nie wiem jesli chcesz solidnego boxa zrob z plyty wiorowej lub karton-gipsu ..... :roll: zalezy ile masz na to kasy przeznaczone.
 
K

kaka

Guest
MM a jaki była by wymarzona szerokośc dla 5 kraczków ? bo zrobie boxa z płyty wiórowej :)
i wentylatce od ruskich kupie

Przeniesione z osobnego topica:
Witam,

czytam forum juz ze 2 godziny :p i ciągle się ucze ... więc kieruje się do was z pytaniem
z jakiej płyty lub z jakiego materiału zbudowac najepiej boska i w jakich rozmiarach ? (5 nasionek White Widow) posiadam lampe HPS 400 W czy niezaszkodzi to moim roślinka ? nieusmaża się ? ile CM ma być taka lampa od krzaczków ?
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
zrób tak, jak mówi An@lyzer, tyle, że tektura może okazać się za słaba.

Powierzchnię musi mieć ok 0,8 m2, a wys. lampy od szczytków ok 30cm, zależnie od chlodzenia.
 
M

MILKA

Guest
Zamontujesz jeszcze szybke pod lampą i jeszcze blizej bedziesz mogł mieć lampe!!! i wysokość z 1,4m!!!!
 
K

kaka

Guest
Nan też dobrą miejscówke ale ..
75 wys, 50 szerokosci - może być na poczatek potem zmienie ?
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
kaka napisał:
Nan też dobrą miejscówke ale ..
75 wys, 50 szerokosci - może być na poczatek potem zmienie ?
tez troszke przymale te wymiary wysokosc zbyt niska wez pod uwage ze donice maja srednio 25cm, odleglosc hpsa mysle ze trzeba na to poswiecic z 20cm zostaje wiec 30cm troszke malo. Polecam zrobic tak: kup jakas gazete z ogloszeniami u mnie jest to "gratka" mam taki dzial "oddam za darmo" bardzo czesto znajduje tam ze ludzie chca sie pozbyc starych szaf na ubrania. Przy HPS 400W smialo oswietlisz taka szafe wys. srednio 170 cm montujesz polke i masz jeszcze pieterko na klony ( full wypas :D ). Oczywiscie wszystko zalezy jakie masz warunki i czy mozesz sobie pozwolic na wstawienie takiej szafy :roll:
 
K

kaka

Guest
myslalem nad tym aby w tej szafce 75 wys, 50 szerokosci wsadzić roślinki na początek aby troche dorosły :p i potem je przesadzić do duzej szafy :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Masz za***iste warunki jakie ja sobie moge tylko wymarzyc. Wiec nie sciskaj sie w takich malutkich szafeczkach :| Zbij albo niech stolarz ci zbije box'a z plyt jakis wiurowych o wymiarach np. 100x100x150.

A nie oplaca sie potem przesadzac do wiekszej szafki. Nic to nie da... a moze troszke roslinom przeszkodzic. W duzej szafce bedzie inny mikroklimat niz w malej moze to jakos wplynac na wzrost. Niech rosliny od malego przyzwyczajaja sie do warunkow.
 
M

MILKA

Guest
więc mowisz Biały Misiu że to nie jest dobre ??!! zmienianie boxsa ale na początek przeciesz tyle światła się marnuje na oświetlenie jego co nie!!!???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół