nasiona marihuany

Brak Fe-zle ph??

Wyszukiwarka Forumowa:

jamczak

Member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
22
Buchów
1
Tak o Panie Emerycie zamiast calmaga z canny wjechal advenced natrientes , sensi cal , mag extra" posiada N Mg Fe Mn Zn czyli to cszego brak, 1,5ml na L wody dolistnie za tydzien poprawka i dolewam tego normalnie to roztworu z canny rezygnuje juz z mikroryzy i narazie x forca i bedziemy badac efekt
 

jamczak

Member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
22
Buchów
1
Panie Starszy sory ze tak pozno ale dopiero teraz moge maly UP. Nastepny projekt idzie z relka bo moge sobie na to pozwolic :D . pierwszych kilka zdjec jest po terapi calmag plus Fe , zmiana wody na mineralna a nie kran, okrojenie nawozow z cany do wody i nowozenie dolistne . Mordo wszystko wyglada pieknie ale... wrzucam kilka zdjec : pierwsze sa zaraz po terapi co mega dobrze wyglada chociaz brak starych chorych odrostow ( odciete) , potem kilka zdjec na ktorych widac jeszcze, jak nie zmiejszylem iloscy canny w wodzie a nawozilem dolistnie jeszcze do tego ( po lisciach : ksiazkowy przyklad przenawiezenia). Mam 3-4 tydzien Flo i pojawil sie kolejny problem czyzby brak K czy jakis grzyb sie rzucial :?? ostatnie 3 lub 4 zdjecia ... w szafce 9 panien , to cos dotknelo tylko 2
Weg na terapi z okrojnymi nawozami plus dolistny Cal MAg i Fe:
1
2
3
4
5
7
Teraz Kilka bledow przy dolistnym bez mierzenia EC bo nie mam miernika, a nie zostal okrojony nawoz :
8
9
10
11
Miesiac pozniej, 25 dzien Flow jakos, 1 udar , 2 palpticaje i 3 zawaly pozniej znowu mam problem i potrzebuje pomocy...Again men...
25 Flo
25.1
25.2
25.3
niestety 4 z 9 roslin mialo stycznosc z plynem ze smartboxa Co2 bo chcialem podniesc i mi sie ulalo troszke, co widac na ktoryms ze zdjec po lisciu. Choruja tylko 2 z 9 . Pytanie czy to brak K czy grzyb sobie usiadl jakis nieszczesny ...????
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Od góry tylko? Przenawożenie czy poparzenie od ciepła? Niech ktoś mnie poprawi.. Jakiej mocy ten hps i jaka odległość od szczytów lampy
 

jamczak

Member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
22
Buchów
1
40 centow plus obok mam wyzsza i nic jej nie jest . Temp. 28-31 dzien . Przenawwiezienie raczej niee chodzi mi o ostatnie 4 zdjecia. Kilka podlewan bylo zwykla woda bo juz wczesniej byl problem . Wszystkie lane sa tym samym wiec nwm czy to przenawiezenie bo to nie zaczelo sie od koncowek liscie tylko tak jakby od srodka i brnelo ,chyba ze moze jakas slabsza pani sie okazalo i nie przyjmuje tyle ... Masakra wczesniej nie mialem problemow a tym razem masakra inne miejsce caly czas cos...a moze byc ze gorsza roslina bedzie bardziej podatna na temp. Mimo tego ze sa wyzsze i wogole ?
 
Ostatnia edycja:

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
To jest typowy objaw przyjarania. Każdy jest inny tak samo roślina daj ją trochę z tyłu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół