nasiona marihuany

Brak tolerancji, słaba głowa czy dobre płuca?

Wyszukiwarka Forumowa:

duplo

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2020
Postów
34
Buchów
1
No to jak w temacie, przedchwilą zjarałem wysuszone w piekarniku małe odrosty z P#1, 4 tydzień kiwtnienia, wziąłem jednego dobrego bucha i mam faze śmiechową. Ale jak wezmę 3-4 buchy przez 3 tygodnie dzień w dzień z WR to trzyma mnie faza stonage przez 2 godziny stoned
Moje pytanie brzmi:
1 czy jest to związane z tym, że długo trzymam chmurę w płucach? Np. wciągne bucha przetrzymama 5-8-15sekund wypuszcze troche napiere powietrza i tak przesiedze z ponad 1 minutę
2 Dobre płuca? Kilka lat temu potrafiłem wytrzymać bez oddychania z 8 minut, oczywiście na leżąco. Teraz jestem w stanie wytrzymać ~2 i pół minuty. Czy osoba, która pali faje od kilku lat, ziołą będzie działać na nią mniej? Ja wypaliłem w swoim życlu kilkanaście fajek
3 Słaba głowa a przez to brak tolerancji?
4 Niedowaga? Ma z 3-4 kilo niedowagi chociaż kalkulator BMI wskazuje dobrą wagę, 176cm 63 kg.

Czytałem na tym forum, że tolerancja istnieje albo nie istnieje, a jak jest u was?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
BMI wymyślono dla kobiet raczej albo to wymysł bo ja przy tym samym wzroście oscyluję w okolicach 100kg i napewno nie jestem grubasem jakby to właśnie z BMI wynikało - 30kg nadwagi. Raczej jest to wina tolerancji. Jaram już naprawdę długo i co prawda mniej niż kiedyś ale jak zmieniam zioło na inne którego dawno albo wcale nie paliłem to klepie mnie mocniej niż po kilku dniach używania danego ziólka.
 

Blady98

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2021
Postów
79
Buchów
23
Po co tak wstrzymywać oddech przy paleniu? Thc przyswaja się odrazu, tylko się nie dotleniasz przez takie wstrzymywanie powietrza.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół