nasiona marihuany

Brak TRIPA

Wyszukiwarka Forumowa:

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Witam, posiadam 2 boxy GT oraz 2 Mazapeca po wysuszeniu i zjedzeniu 2.6 g nic się nie stało, no może delikatne wejście, tj. ręce zrobiły się lekkie i kark miękki jedna nic więcej, dodam ze wcześniejsze rzuty działały jak należy. Pojawia się pytanie, czy temperatura może mieć tak duży wpływ na zawarto psylocybiny w grzybie? czy może cos innego. Boxy były kupione, gotowe. Z góry dziękuje za szybka odpowiedz
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Jakie przerwy w trpie? Wal 4g i już
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Ostatniego wczoraj jednak 2 tygodnie wcześniej też nic nie było dlatego pisze tu, dodam tylko ze temperatura przekraczała 27 podczas wzrostu. Co do tego 4g to OK jednak chciałbym mieć powtarzalność a nie za każdym razem zwiększać- zmniejszać ilość
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Wątpię żeby to temperatura zrobiła, zjedz 4g i się okaże czy działa, przeżuj dobrze, może coś jadłeś? Mleko?
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Wątpię żeby to temperatura zrobiła, zjedz 4g i się okaże czy działa, przeżuj dobrze, może coś jadłeś? Mleko?
4 godziny przed nic nie jadłem, żołądek jak tylko dostał gryby zaczął mielnic jak szalony, jedyne co pilem tego dnia to woda.
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Zrób 3tyg przerwy i celuj w przeciążenie 5G ;) 2,6 to w zasadzie mało.
Geny się zmieniają, warunki je zmieniają dodatkowo. Szybszy zbiór nie w pełni rozwiniętych kapeluszy, to wyższe stężenia alkaloidów. Nie warto czekać, aż wszystkie się otworzą i zaczną sypać. Chyba, że pobierasz materiał do dalszych wglądów. I jeśli to był pierwszy rzut, to też mogą być ciut słabsze.
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Zrób 3tyg przerwy i celuj w przeciążenie 5G ;) 2,6 to w zasadzie mało.
Geny się zmieniają, warunki je zmieniają dodatkowo. Szybszy zbiór nie w pełni rozwiniętych kapeluszy, to wyższe stężenia alkaloidów. Nie warto czekać, aż wszystkie się otworzą i zaczną sypać. Chyba, że pobierasz materiał do dalszych wglądów. I jeśli to był pierwszy rzut, to też mogą być ciut słabsze.
No cóż, pozostaje poczekać i sprawdzić czy cos się zmieni, na razie wielkie dzięki .Za jakieś 3 tygodnie odezwę sie i napisze czy pomogło
 

Iluminator

Member
Rejestracja
Paź 31, 2019
Postów
17
Buchów
2
Dodam jeszcze tylko ze od 2 tygodni przyjmuje mikro dawki, 0.4g psylo, 100mg niacyny i 1.5 g Soplówki jeżowatej w odstepach co 3 dni
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
No to Ju wiadomo czego nie działa
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Nie mam pojęcia dlaczego, ale też mnie to zastanawia, jakiś czas temu @BZK
zapodał taki kanał na YT odnośnie całkowicie czegoś innego, ale jestem aktualnie z nim na bieżąco i tam gościu, mówił że zjadł 6g grzybów i czekał 1h,2h,3h i nic się nie stało, po czym spróbował któregoś innego dnia te 6g i robił swoje, po czym objawił mu się "Pan Grzyb" jak to mówi na niego :D i rzekł "Niczego nie oczekuj" po czym zaczął się porządny trip.


I w gruncie rzeczy nie miałem tak, żebym nie odczuł nic po grzybach, a dodam że stosuje głównie dawki 0.5-1g czasami 1.5g i zawsze coś odczuwam po nich, chociaż pewnego razu wziąłem bodajże 0,6-0.7g i poczułem jedynie się delikatnie lżejszy, troszkę kolory nabrały jasności, ale ogólnie było słabiej niż zawsze po takich ilościach, także byłem zrezygnowany i dodatkowo zmęczony więc poszedłem spać, jak się obudziłem to miałem lepszą jazde niż po razie gdy zjadłem 2g, sam się gubiłem już w czasoprzestrzeni i nie wiedziałem czy to sen czy jawa przez dobrą godzine :D
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Tak mała ilość psylo mogła zniweczyć podróż?
0,4g to już nie jest mikro dozowanie. Lecz taka ilość i tak nie powinna wyrobić tolerancji. W zasadzie, jeśli po tych 2,6g miałeś tylko liźnięcie, to już za parę dni 5g powinno zabrać Cię do elfów.
Oczywiscie, ja zarzucałem 4g tydzień później około 2 czy coś takiego to nic nie czułem
Nic dziwnego :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół