nasiona marihuany

Brakuje mi słabego zioła

Wyszukiwarka Forumowa:
P

POTUS

Guest
https://theoutline.com/post/7224/i-miss-bad-weed?zd=1&zi=76xhyntz


If you, like me, used to be a pothead, then quit, but still end up smoking on occasion, you might’ve experienced what a friend of mine likes to call “weed hubris.”
Hit your younger brother’s gravity bong in an effort to appear chill, and are suddenly very worried about the last time you went to the dentist? That’s what happens when you defy the weed gods. Took a puff of some random dude’s blunt at a music festival, and now you can’t tell whether you have to pee or not? My friend, you have flown too close to the sun. Decided to vape before a family function for old time’s sake, only to settle into a quiet yet acute panic at the prospect of describing your job in digital media to your aunt? Peak weed hubris.
 

Jerzy Zieba

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2019
Postów
37
Buchów
0
rozumiem ten temat trzeba sobie wychodować taka jest rada bo teraz wszyscy sprzedają zioło żeby było mocne, dlatego trzeba samemu sobie o to zadbać.
Ale w zamian wole się skupić na odmianach z CBD, może któraś dojedzie tutaj gdzie jestem
 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Gosciu a ja się nie zgodze z Toba, brakuje suabego to weź se wejdź na allegro... kliknij kup teraz.

Ewentualnie wybierz odpowiednia odmiane z seed banku kozackiego i niech Ci urośnie słabe zioło.

Pozdrawiam, temat rozumiem, ale chyba o to chodzi, żeby ziolo kopalo, nie ma lat 60tych jak na Jamajce kiedys
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Gosciu a ja się nie zgodze z Toba, brakuje suabego to weź se wejdź na allegro... kliknij kup teraz. Ewentualnie wybierz odpowiednia odmiane z seed banku kozackiego i niech Ci urośnie słabe zioło. Pozdrawiam, temat rozumiem, ale chyba o to chodzi, żeby ziolo kopalo, nie ma lat 60tych jak na Jamajce kiedys
Ja natomiast gościa rozumiem, dla mnie to jest jak z alkoholem ''nie każdy ma ochotę opijać się do nieprzytomności, lub pisząc innym językiem, jak świnia !'' Ja wole niezły humor i dużo wyciągać przyjemności z sexu, co dla niektórych moich kumpli jest niemożliwe do osiagniecia bo wiecznie są za***ani jak świnię.
 

Unicorn

New member
Rejestracja
Wrz 9, 2014
Postów
3
Buchów
0
Elo

Generalnie na słabych zawodników zazwyczaj działa jeden buch - z czegokolwiek, więc też cię rozumiem, trudno w pewnym momencie sterować ilością pi**y. Generalnie California Orange wg. mnie jest mało schizogenna, działa raczej rozweselająco, podnosi humor, bez zbędnych jazd, z tego co czytałem podobnie ma Orient Express, ale nie próbowałem. Tak jak kolega wyżej pisał dobrze by było spróbować odmiany z dużą ilością CBD, może nawet w stosunku 1:2 (THC/CBD). Jest także możliwość mieszania normalnego zioła z takim legalnym z samym cbd - to na pewno obniży jego moc.
Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Elo

Generalnie na słabych zawodników zazwyczaj działa jeden buch - z czegokolwiek, więc też cię rozumiem, trudno w pewnym momencie sterować ilością pi**y. Generalnie California Orange wg. mnie jest mało schizogenna, działa raczej rozweselająco, podnosi humor, bez zbędnych jazd, z tego co czytałem podobnie ma Orient Express, ale nie próbowałem. Tak jak kolega wyżej pisał dobrze by było spróbować odmiany z dużą ilością CBD, może nawet w stosunku 1:2 (THC/CBD). Jest także możliwość mieszania normalnego zioła z takim legalnym z samym cbd - to na pewno obniży jego moc.
Pozdro

Orient Express mega pozytywne w działaniu, fenotyp po china yuann z pewnością będzie miał chemotyp bogatszy w cbd, z kolei wietnamskie pheno daje cudowny high. Czy jest to słabe zioło? Polemizowałbym, ale to kwestia subiektywna. Z pewnością jest to produktywna odmiana, lubiąca nawozy.
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Same here.
Chociaż ja nie mam problemu ze słabym (prawdopodobnie fatalnie przechowywanym) weedem. Można go kupić prawie od każdego. Więc jak chce coś słabszego to kupuję a nie pale swojego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół