nasiona marihuany

BRUCE BANNER#3 x2 [0,36m] [LED 0-180W 3x Clu048] [easy2grow coco] Od nasiona do Diamond Sauce

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Panowie jaką warstwę drenażu w formie keramzytu zapodać do autopotów 8,5L. Mieszanka to 25% clay puebbles od Plagrona 25% keramzyt i 50% coco od Plagrona. Ostatnio dałem 1cm (zorientowałem sie jak zostało trochę bo wcześniej wymieszałem z coco ) i było w hooj problemu, nie chce żeby było za mokro choć w\w medium wydaje się dobrze przepuszczać powietrze. Ile zapodajecie dolomitu na donicę?

E:zapomniałem dodać że nawozy biotabs
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
lece tak na sportowo bo ruch tu mały się zrobił
z jednej rośliny tej mniejszej wyszło 72g bardzo suchego i przefantastycznego tematu, czyli nie jest źle i jakoś dam radę do następnej kosy i jak będzie ok to spróbuję zrobić diamenty ale szkoda ze nie z tego tematu bo żywiczny jest strasznie

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Teraz lecą Critical Kushe od Barneya na

displayimage.php
[/url][/IMG]

w ogóle to nie wiem jakim cudem się na to zdecydowałem, jako zatwardziały chemik sam nie wierzę co robię ale hooj zobaczymy - teraz panowie bez ku**a żadnych kombinacji leci sam zestaw + jakieś pk od nich tylko nie wiem które jeszcze ale prawdopodobnie założe ciapki wezmę książkę i będę bulgał herbatki jak jakis emeryt. Jak bym się miał zanudzić na śmierć to mogę zrobić jakąś ze skórek od bananów ? Chociaż lepiej będzie jak nie będę tykał tego.
Rośliny przesadzone przed wczoraj do docelowych bo słabo stałem z czasem.Wegowałem parę dni jakieś 6 światłem 24h. Wszystkododałem jak tak jak zaleca producent. Martwi mnie jednak już to pH, w ogóle nie korygować? W kranie mam 7,2 a EC 0,4 jak dałem orgatrex to skoczyło do 8,6. Dodałem jeszcze dolomitu po 2 łyżki na donicę, nie wiem czy nie za dużo

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

lewa
displayimage.php
[/url][/IMG]

prawa
displayimage.php
[/url][/IMG]

centalny górny prosty
displayimage.php
[/url][/IMG]

a tytaj w miedzy czasiesklepałem taki wegownik bo nie ma co czekać, ekipy do zasiedlenia nie brakuję, jeszcze nie wiem jak to porozkładam ale to następnym razem jak przesadzę z tych kubanów co się z nich nie raz zerowało różne zajzajery :yeahh:

trzeci critical a z nim ekipa od [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] (jak na razie chyba moje najładniejsze rośliny) mohan x bw, indygo x bw i czystej krwi blue wolf na nawozach WOMA od [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION], wielkie dzięki na pewno się nie zmarnują

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

I razem

displayimage.php
[/url][/IMG]

joł i dzięki za pomoc
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Zestaw już czeka, w końcu normalny bubblerek zagościł :wal::wal::wal:



da radę do takiego małego gówna jakiegoś naila z carb capem i lecieć koncentraty czy lepiej większy bubler zakupić ? Bo tu reserch czy jak to tam zwał do odzyskiwania się chyba już nie bardzo podłączy bo to mały szlif i wszystkie te przejściówki... hooj na razie zrobię testy i zobaczę jak kąsa vap z tego dzbana
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A z vapcapa koncentratow walic nie chcesz? Jest wkladka dedykowana (dynacoil), przetestowalbys i jak ma sens to tez se wezme :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No właśnie liczyłem na Twoją opinię bo pisałeś wcześniej że nosisz się z zamiarem dokonania zakupu takiego sprzętu. Powiem Ci tak że waporyzowałem ekstrakty jakie robiłem z vapcap m i lekko ubijając wcześniej ze zmielonym ziołem (na tym sitku) i osadza się szlam stracznie na denku capa przez co jak chciałem wyczyścić to powyginałem ale jeśli chodzi o smak było za***iście, coś jak z elektryka bo w niego też kładłem już bez zioła, czyste bho na ceramiczną komorę i jeszcze jeden sposób że rozgrzewałem do czerwoności cybuch bonia i nakładałem kawałek na cybuch ale dużo spływało w wodę i się marnowało ale smak był bezkonkurencyjny tym sposobem, nie to co z tych wapów - jak nie zabardzo jestem czuły na smaki tak oniemiałem ku**a z wrażenia normalnie nie wierzyłem że zioło może mieć taki smak, dlatego trzeba zapytać kogoś bardzie obcykanego czy kontakt pary z róznymi materiałami wpływa na smak. Wydaje mi się że jak para ma kontakt tylko z samym szkłem to jest najlepiej. Jakieś inne elementy mogą z***ać posmak.
Rozkminię temat i zastanowie się w co udzerzać właśnie bo to nie je taka prosta sprawa

E;z wapka to napie****am jak jestem na terytorium wroga i nie chcę zostać wykryty jak zwylkle strzał, ewakuacja, zero śladów
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
A nie myślałeś żeby zamiast tego vapcapa, kupić końcówkę do bonia przeznaczona pod żywice? Palnik taki mniejszy do podgrzewania szkła i bydzie gitara :D A taki motyw jak ty masz teraz, sam będę musiał opanować coś takiego do swojego bonia
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak nie ta wkladka to jest tansza opcja do testow: oczyszczone wlokno konopne, powinno wyeliminowac te problemy, o ktorych piszesz. Ja to kupid albo nie, zobacze, bo nie kupie jak nie mam na czym testowac, a jeszcze chwile kwitnienie zajmie i nie wiem czy mi bho wyjdzie - moze raczki upie****i i nie bedzie jak grzac vapcapa ;)
Jaki masz plan na przetworzenie tego tematu? Dawaj znac i pokaz finalny efekt, bo zem ciekaw.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak dla mnie do dabów najlepszy kwarcowy banger, najłatwiej wyczuć temperaturę i najprzyjemniejsza konsumpcja. Np. może po za puffco, ale to trochę inna półka cenowa.
Ja za swój dałem stówke(tania chińszczyzna) ale sprawdza się za***iście. Nie wymienił bym go na żaden tytan czy cokolwiek innego.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
@Yogiel vapa ma trochę czasu już, reraz bedę zbierał na właśnie banger (ah ta nomenklatura) tylko tu mam sprawę w tym momęcie @Śmieszek420 czy do tego bonia będzie taki kwarcowy z takim szlifem co by ten research był, ogólnie czy

SZKLANY WAPORYZATOR + ŁAPACZ OLEJKÓW I
z unikatowe bonga
to było by dobre rozwiązanie czy jakiś bagner i co do tego jeszzcze ? carb cab?
@Honza Przetwarzał będę chyba tak na próbę że właśnie na unikatowych kupię tą tubę szklaną, napcham świeżo ściętymi topami, to obłoże suchym lodem w zamrażalnik z butanem i ogień do jakiegoś małego słoika, potem odparuję ile trzeba, zakręcam słoik i wkładam do inkubatora ze steropianu z kablem grzewczym i termoregulatorem RT-2 na ustaloną temperaturę i czekam na diamenty:freak: A jak fundusz pozwoli to za***e jakiś ekstraktor cco mi nawet wodę odciągnie. bo w tym problem że przedostaje się do ekstraktu i zamiast parę dni to trza czekać ponoć koło miecha
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak dla mnie do dabów najlepszy kwarcowy banger, najłatwiej wyczuć temperaturę i najprzyjemniejsza konsumpcja. Np. może po za puffco, ale to trochę inna półka cenowa.
Ja za swój dałem stówke(tania chińszczyzna) ale sprawdza się za***iście. Nie wymienił bym go na żaden tytan czy cokolwiek innego.

Czyli jakis vapo stricte do koncentratow, z kwarcowa "komora"? Czyli jakis puffco czy lynx pod koncentraty? Nomenklatura jest mi obca, stad pytanie czy dobrze rozumiem ;)
Wez tak lopatologicznie mi wytlumacz w ktora strone isc :)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Rozmijamy się tera trochę bo ja tu o diamentach nawinołem, ale tam one też pływają w takim sosie. Mniejsz o to, sam widzę że można koncentraty jarać jak w boniu z tymi bangerami i innymi ale to ktoś obyty albo wapować. Sądzę że można iść w dwie strony bo z bonia wycjągasz gwóźdź i wkładasz wapka bo są przejściówki, albo możesz z samego wapa w rejonie - jeśli o to ci chodzi :freak:

osobiście sam bedę rozbudowywał bongo i czekam na wypowiedź Śmieska420 o ile taka się tu pojawi
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No ja prostak jestem, jaram hasz i ziolo, ale z ekstraktami mam zerowe doswiadczenie. Przygotowuje sie, zeby podejsc do tematu, stad troche omijam rodzaj kocentratu. Ja bede robil bho z suszu, w gazowanie swiezych topow bawic sie nie bede na poczatek. Zaciekawila mnie forma spozycia, uniwersalna, niezaleznie od rodzaju koncentratu. Mi podpasowala idea wapowania, niezaleznie czy podlaczone do bonga, czy nie. Pokazales ladny zestaw z vapcapem i bongiem, ja bym najchetniej poszadl w podobna strone i uzupelnil jakims dedykowanym wapem typu lynx
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ze mnie też prosty człowiek, swoje cuda klepe chałpniczo piwnicznymi metodami na prowizorycznym sprzęcie :freak: w zakamarkach zapyziałych pieczar. Rodzaj to jak pisał gdzieś Elskuniorolegalio co włożysz to wyjmiesz. Najlepsza jakość to świeże topy oczywiście ale znaczenie ma stopień rozdrobnienia tematu, jego ubicie no i długość kontaktu rozpuszczalnikaz tematem. Ale z czego byś nie leciał to fajnie by było jak byś zmontował to vc o ile już nie masz. bez tego lipa trochę wychodzi. Myślę że można to ominąć jak była tu dyskusja i chyba też El skunioro zasugerował żeby cyknąć z dexo, jest to trochę inny rozpuszczalnik niż butan, lepszy smak ponoć i ma parę innych zalet ale jest droższy. Poczytaj o DHO. Jest możliwość zrobienia tego myku z lokówką, rosin, nie robiłem.
Zestawik spisuje się cudownie, same plusy, nikt nie pie****i mi za uchem że ***ie jointami takimi palonymi, w ogóle mogę postawić to bonio i o nim zapomnieć bo nie zapodaje z niego jak z klasyka, nie wygląda tak nawet, jest czyściutkie woda pachnie kwiatkami można się napić (chyba :freak: ) nie będzie trza myć, w chałpie nie wisi taka siekiera bo raz że nie ma tego dymu to nie napie****am 2-3g tylko 0,5 - 1g na posiedzeniu i mnie klepie, nie charcham w nocy jak po***any za każdym machem i nie wypluwam płuc przez 5 min że wszyscy dookoła wiedzą o co chodzi, dymek jest łagodny, jak mgiełka orzeźwia nie wywołując już nagłego skurczu drzewa oskrzelowego jak przy astmie że oddechu nie można złapać, same plusy zestawu.
Ale uwierz jak zrobisz już miód i zajarasz z wapka to potem będziesz kombinował jak by to było z bonia, zwałkujesz włożysz do jointa itd. Ja osobiście i tak montował bym taki mały uniwersalny zestawik bo pykanie z samego wapa, tego elektryka jest za***istą sprawą jak jestem w plenerze, naciskam guzik tylko kładę się na trawie i jest chill- prosta sprawa że aż czasami za prosta bo dzisiaj naszła mnie ochota na rytułał, pokruszyć, podłubać, elegancko na tackę wysypać weed, i podejść do tego duchowo, dlatego wpadłem do shopu i dokonałem zakupu bonia co okazało się zacnym posunięciem. Jak pozbieram resztę tych bagnerów daberów to może być naprawdę magicznie a momętami wręcz monumentalnie :freak:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No i wielkie dzięki, o takie coś mi właśnie chodziło. Czemu łapacz jest zbędny? Mógłbyś dwa słowa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół