nasiona marihuany

Bułgaria.

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Jak to Rumunia nie jest w UE jak jest?
No jadę tak samo jak ty.
Dobra, wezmę, najwyżej będę miał problemy. Później napiszę na forum.
 

pynczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
67
Buchów
0
Ja bylem.Jechalem autem z tematem bez zadnego problemu choc myslalem ze polska to policyjne panstwo to to co sie dzieje po drodze w rumuni to masakra.Bylo pare odcinków na których patrol stal co 200-400m i jak cakneli to albo cos dasz albo spedzisz godzine na trzepaniu(delikatnym)albo jedziesz dalej.w bulgari tez nie jest lepiej kazda detka nastawiona na lape wszytko haotycznie i bez skladu.jezelei chodzi o organizacje tematu na miejscu to powiem ze pewnie zalezy od szczescia ale nie jest kolorowo,jak juz jest to samosiejka jakas a dobry temat jest za gruba cene,ale da sie:)pozdro i z fartem.
 

m0dY69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
77
Buchów
0
a sorry xD ale to h*j bo ja jade do złotych piasków za niecałe 2 tygodnie. i ni h*j nie wiem jak to zorganizować. bo boje sie przewieź. niema pewnego sposobu.
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
No pewnego nie ma. Nie bierz, moim zdaniem nie warto ryzykować. Na ulicach dziesiątki knajpeczek i barów, chcesz dobry towar to kup sobie drina albo piwko przy barze, i na wychodne zapytaj tego samego barmana o palenie, nie ma to wyjdź, ma kup następny drin i czekaj aż jego ziomek dostarczy;)
 

m0dY69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
77
Buchów
0
No ale nie wiec co dostane czy to dobre będzie czy nie. ile i czy nie bd problemów. A jak wziąłbym od siebie to wiem co mam i mam w łapie pewne. Sam nie wiem ;P
 
G

Gość

Guest
Ziomek mówił, że gotowe baty w tamtym roku chodziły max po 10 lewów. I to nie sianko, podobno klepało.
Nie wiem jak teraz jest. Słyszałem też o dyskotece diablo w Warnie, że stoją tam co jakiś czas 2 charaktery i czatują na ewentualnych kupców :smokee:
Wezmę ze sobą może paczkę na pierwszy dzień, jak nie znajdę, to jakoś będę musiał wytrzymać, a jak znajdę to git.
 

loleq69

New member
Rejestracja
Maj 27, 2009
Postów
4
Buchów
0
Ja bylem rok temu w Zlotych Piaskach. Raz skminilismy od taxi-drajwera bardzo marnej jakosci temat, byly tego pakiety male i duze. Potem kiedys spod jednego z klubow psiarnia zgarnela 2 typow ktorzy stali przy bokserze (tej maszynie) i sprzedawali rozne rzeczy :p
 

m0dY69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
77
Buchów
0
Jeżeli ktoś wybiera się do złotych piasków chętnie udzielę informacji ;)
W złotych piaskach jest koleś którego łatwo znaleźć który za 20 leva sprzedaje topki no moje oko od 0,6 do 0,8 g ale spoko kręciłem z każdego jednego blanta który porobił i mnie i kumpla na cały wieczór. Ziele smakowało i pachniało dobrze. Ocena 7/10
 

Incognito.

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
135
Buchów
0
Zbliżają się wakacje więc zadaje pare głównych pytań
Jak to wygląda z przewózką prę g.
Z biurem jadę i czy da rade coś przewiezć chodza z czworonogami ?(Słowacja,Rumunia,Bułgaria)
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Zbliżają się wakacje więc zadaje pare głównych pytań
Jak to wygląda z przewózką prę g.
Z biurem jadę i czy da rade coś przewiezć chodza z czworonogami ?(Słowacja,Rumunia,Bułgaria)
Odpisałem Ci już na PW. Ja na Rumuni miałem kontrolę z psami - wchodzili do autokaru. Pokazujesz ryj, gościu patrzy na paszport i idzie dalej. Ja spałem akurat na trasie i kumpel za mnie świecił paszportem. Nawet mnie nie budzili. Przewożenie na własne ryzyko - ja w rumuńskiej pace nie chciał bym minuty spędzić.
 

Incognito.

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
135
Buchów
0
DeathAdder to ,że ty mi odpisałeś to wiem i dzięki za to<peace> ale daj i innym się podzielić doświadczeniami nie bądz samolubny :bounce::bounce:
 

muerto9707

Active member
Rejestracja
Sie 6, 2011
Postów
25
Buchów
0
Byłem rok temu w złotych piaskach i wybieram się też w tym, miałem kolesia na numer telefonu od znajomych, dawal wydaje mi sie tak 0.9 0.8 po 25, 30 leva (czyli 50, 60 zł czyli drogo) a jak bralismy wiecej czyli kolo 7 8 to dawal po 20 leva(40zł), temat wymiatal nigdy takiego nie palilem sativa zycia.
Kolo budki z pizza za 2 leva tej kolo subwaya stal wieczorem zawsze koles i popytywal "marihuana" "smoke" "weed", tematu mial troche mniej i slabiej klepalo, ale jak ktos ma cisnienie to czemu nie. bylem tam 2 tyg, radiowoz widzialem 2 razy tylko, policja wie co sie tma dzieje ale nie interweniuje, czy to jest legalne nie wiem, my palilismy kilka dziesiat blancikow na dzien :spalony:
Co do wywozu za granice to ziomeczki wywiezli do polski kilka gietow plus palac sobie na postojach, z tego co wiem zero kontroli psow<shiza>
 
D

delete

Guest
W zeszłe wakacje przewiozłem na własny użytek parę gramolów do Włoch. Jechaliśmy ze znajomymi własnym transportem. Nie powiem, bo strach był, tym bardziej, że byliśmy po drodze w Niemczech, Austrii.. Teraz jak sobie o tym pomyślę to uważam to za głupotę. Na miejscu jest pełno handlarzy. W samym Rzymie szukaliśmy fifek to na miejscu kupiliśmy nawet hasz.
Parę lat temu wracałem z kumplami z Holandii - byliśmy u kumpla, który tam pracuje. Przy samym wlocie na Niemcy mieliśmy kontrolę. Dzięki Bogu byliśmy już tak najarani na zapas, że nic przy sobie nie mieliśmy.. kontrola polegała na wyjęciu bagaży ze środka, które obwąchał pies. Kazali nam się też odsunąć od auta i tam sprawdzała je Pani i Pan policjant. Poszło szybko i sprawnie. Tak nawiasem mówiąc to dużo aut trzepali z Holandii ;)

Ja radzę nic nie brać, bo szkoda czasu, zdrowia, nerwów. Kupcie na miejscu albo się napijcie konkretnie :freak2:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół