nasiona marihuany

Bułgaria.

Wyszukiwarka Forumowa:
E

Eszterebeszte

Guest
Byłem w Kiten koło złotych piasków 3 lata temu, widziałem tylko turystę z jointem a miejscowi nic nie wiedzieli.
 
G

Guest

Guest
Byłem w burgars beach , towar tylko spotykałem ( kupowałem ) od alfonsa ;];];] k,,, tez , trzeba zagadac z pierwszym lepszym kelnerem , barmanem , znają niemiecki , angielski , rosyjski no i bługarski ;] powodzenia na wakacjach ,,,,, i jak macie okazje kupcie lewy w polsce bo tam zdzierają strasznie , albo euro i dolce ,,
 

muerto9707

Active member
Rejestracja
Sie 6, 2011
Postów
25
Buchów
0
dokladnie uwazajcie w kantorach, strasznie dymaja, na zewnatrz np wymiana za 1.2 i w srodku na malo widocznej tablicy 1.5 i placicie 1.5 ; /
 

Incognito.

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
135
Buchów
0
Zielony_Maciej : to jest temat Bułgaria .


Dzięki all już mi pomogliście i dzięki za ostrzeżenie ,że lepiej kupic lv w Polsce .
Zdrówka<peace>
 

d_oli

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2007
Postów
30
Buchów
0
Ktos moze kupowal cos w zlotych piaskach w 2013?

Jakies rady gdzie najlepiej znalesc?

Dzisiaj przyjechalem ale tak troche kiepsko to wyglada...
 

Krewella999

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2013
Postów
58
Buchów
0
Nie wiem jak w Złotych Piaskach, ale w pobliskiej Warnie napewno uda ci się coś załatwić,w sumie to sami do Ciebie podchodza;)
 

d_oli

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2007
Postów
30
Buchów
0
Dzisiaj spróbuję w złotych piaskach sie popytac, a jak nie to w tygodniu skocze do warny
 

Deadpool

New member
Rejestracja
Cze 14, 2018
Postów
1
Buchów
0
Witam, odświeżę trochę temat :crazy:
Wybieram się w tym roku do Bułgarii(Słoneczny Brzeg) na urlop, jak to wygląda ostanimi czasami z zakupem ziółka ?
Bo nikt nie pisał nic w temacie od 5 lat a może się coś zmieniło ? :spalony:
 

Magnez510

New member
Rejestracja
Wrz 15, 2019
Postów
1
Buchów
0
Witam właśnie jestem na wakacjach w złotych piaskach drugi raz , poprzednio byłem w 2012 roku i nie było z niczym problemu ,teraz się całkiem pozmieniało , jesteście w stanie wskazać jakieś aktualne miejsce gdzie można dostać dobre palenie , lub coś mocniejszego ? Dzięki z góry pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół