nasiona marihuany

bubble hash

Wyszukiwarka Forumowa:

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
gdzies to pojecie obilo mi sie o 'oczy' na tym forum. co to dokladnie takiego? jak go wytwarzac i ile da sie jego zrobic z jednego krzaka? info mile widziane :wink:
 
G

greenlife

Guest
z twgo wzgledu ze robilem juz hasz w ten sposob moge co nie co o tym opowiedziec
najprosciej mowiac jest to wodny hasz robiony za pomoca wody i lodu

proces wykonania jest bardzo prosty jezeli ma sie odpowiedni material (czyt. sito) polega to na tym ze krysztalki zywicy sa cieze od wody dzieki czemu tona a cala zielona materia unosci sie na wodzie ...
reszta za jakis czas gdyz nie mam teraz czasu ani ochoty na pisania calej czynnosci :)
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
greenlife czekam z niecierpliwoscia! :wink:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
ja tez poczekam :lol: ....mam te listki od chwasta...nie chce mi sie tego jarac...szkoda pluc...to pokombinuje... :)
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Witam....

Jest to bardzo fajna metoda produkcji haszu...proces wykonania faktycznie jest prosty ale dla laika moze wydawac sie trudny....mam filmik z dokladnym instruktazem produkcji...wrzuce go na serwer i podam link....prawdopodobnie jutro...
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
tak bito czekamy z koyotem :twisted:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
ok, dzieki za film. moze mialby ktos jeszcze jakis opis po polsku jak to zrobic. tzn dokladnie czas na jaki do pieca i ile stopni :)
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
a jeszcze jedno. po co w ten papier sie owija?
 
R

rasta

Guest
może wie ktoś z czego można zrobić sita albo gdzie kupic cos co by się nadawalo do ich zrobienia??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół