nasiona marihuany

Bubblegum af 12 dzien

Wyszukiwarka Forumowa:

matimax96

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2017
Postów
35
Buchów
0
Witam, przesyłam zdjęcia mojego 12-dniowego bubbleguma xl af, jest to mój pierwszy krzaczek w życiu. Mam wrażenie ze za wolno rośnie.. w 9 dniu zacząłem go podlewać dodatkowo nawozem bio-grow na wzrost, łodyga jest przysypana jakieś 5cm bo strasznie go wyciągnęło. Możecie dać jakieś rady albo określić jako bardziej doświadczeni czy ten krzak ma jakaś racje bytu ? Pozdro ?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
hejo,
nie widze zadnej foty koleszko
 

matimax96

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2017
Postów
35
Buchów
0
Proszę o to one, nie miałem jak dodać z iphone
clear.gif
clear.gif
 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
z iphone czy też nie dalej Ci się to nie udało :) próbuj dalej powodzenia
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
gdzie go trzymasz? bo malo swiatła ma strasznie i sie wyciaga, pasowaloby podsypac ziemia jeszcze ta lodyge ale nie ma miejsca troszku.

troszke mala jak an 12dzien, ale teraz rozwijaja sie najbardziej korzenie, potem roslinka.

patrz tu - 10dzien zycia



a teraz wyglada tak



wiec, ogarnij lepsze/wiecej swiatla, sprobuj jakos podyspac choc nw jak :D chyba, ze tak https://www.forum.haszysz.com/showt...LED-240W-0-36m2-1x-Fast-Haze-Spróbujmy!/page1 haha :D i czasem nie wyrzucaj jej, jeszcze moze Cie zaskoczyc :D
 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
Jakie ma światło i ile ? OUT czy IN ? Jak indor to jaka lampa i czas oświetlenia, Ale szczerze coś mi się wydaje że za dużo podlewasz może też być ziemia zbyt ubita.
Moja 7-dmio dniówka Dostaje 100 ml wody na 2 dni z czego część i tak wyparowuję .
 

Hoofner

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2014
Postów
67
Buchów
0
1 Ta lampa co zamówiłeś jest tylko na wzrost na kwitnienie będziesz potrzebować inna .
2 Zbuduj coś z desek albo w szafie lub wzmocnij taśmą w około box ponieważ ten zestaw będzie dużym obciążeniem na karton , sama lampa sporo ważny
3 Będziesz potrzebować czegoś wyższego lub trening będziesz robić by to tam wszystko jakoś upchać .
4 Widać że się postarałeś
5 Po ziemi widzę że podlewasz dość sporo , roślina nie wypije tego a z tą lampką też nie wyparuję .
Powodzenia z fartem będę obserwować jak coś
 

matimax96

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2017
Postów
35
Buchów
0
17 dzień i już jest lepiej :smokee:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Rejestracja
Sie 12, 2017
Postów
16
Buchów
0
siemka również posiadam auto bubblegum :D tak więc będę kibicował i zaglądał, chciałem dla porównania wkleić moje z siedemnastego dnia ale akurat nie mam :freak2: ale tak wyglądały u mnie w 14 i 15 dniu

 

matimax96

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2017
Postów
35
Buchów
0
u Ciebie widzę nieco lepiej, ja zmieniłem growboxa i lampę na porządniejszą, liczę że szybko teraz wyskoczy :p
 

matimax96

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2017
Postów
35
Buchów
0
Dzień 25:





Może ktoś powiedzieć dlaczego jest on taki niski? Oświetlenie to cfl 125w trzymany jakieś 10-12cm od szczytów, temperatura około 27 stopni w dzień, 24 w nocy. podlewany co 3 dni biogrow'em.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół