akcesoria do uprawy roślin
nasiona marihuany

Bubblegum, XL royal zbiory

Wyszukiwarka Forumowa:

matimax96

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2017
Postów
35
Buchów
0
Witam, moze ktos oszacować na jakie zbiory mozna liczyc przy tej roslinie? tak plus minus z dużym przymrużeniem oka, suchego towaru :)

Jest to jej 55 dzień od wyjścia z ziemi, 22 dzień od zmiany fotoperiodu na 12/12, 9 dzień od preflowerów.
Lampy 2x cfl 150w jedna flo druga weg
nawozy biogrow biobloom biohumus i pk13/14 które dzisiaj zastosowałem pierwszy raz.
Temperatura w boxie 21 w nocy, 24-25 w dzień, wilgotnośc weg 65-70% flo poniżej 50 okolice 40.



 
R

rolnikdolpasz

Guest
To ile wyjdzie zależy od warunków na które składa się wiele czynników..tnz..wielkości pojemników i boxa, moc oświetlenia, długość wega..itp, oraz od umiejętności growera. Kwestia też czy jest to odmiana auto, czy sezonowa, bo z sezonowych wychodzi więcej. Dobre pestki są ważne, ale bez dobrych warunków nie zapewnią obfitego plonu.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Wróżka Kretkova mówi: 12,38g ;-) A poważnie - nie dziel kolego skóry na niedźwiedziu.
 

matimax96

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2017
Postów
35
Buchów
0
A wiec tak donice 11 litrowe, box 0.8m2 dwie rośliny w boxie. Warunki maja myśle ze bardzo dobre, ziema canna
 

Żul

Rzeczny
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
12,204
Buchów
23,255
Zwieksz dawkę pk, najlepiej trzykrotnie, topy spuchną wprost proporcjonalnie do ilości lanego nawozu, mogłeś lać już od początku indukcji :mrgreen:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,370
Buchów
2
jakie zbiory panie, toż to ledwo kwitnie. jak nic nie spie****isz bedzie więcej niż w pierwszej odpowiedzi, a ile? zgadzam się z rolasem w zasadzie.

---------- Post Zaktualizowany 22:56 ---------- Data pierwszego postu 22:54 ----------

i tą świetlówke ogarnij. przybij chociaż wkrętami do blachy od ciasta oprawki i podłącz kable i lampe. oczywiście w logicznej kolejnosci hehe
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
Z gówna bata nie ukrecisz, jak to mowia starzy indianie:crazy:
Dobrze bedzie poczekać ze 3 tyg i wtedy mozna cos powiedzieć ile moze być, bo mozna sie zdziwić:cat:
Smaczniej napewno :queen:
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sprawdzonym sklepie Growbox.pl na wszystko! akcesoria do uprawy roślin

Sklep z nasionami marihuany


Polecana klinika konopna GreenDoctor.pl


Sklep z growkitami grzybów Z kodem HASZYSZ dostajesz 10% zniżki

Góra Dół