nasiona marihuany

BubbleGummer

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Palisanto

Guest
Femalseeds nie zawiodło i wypuściło coś nowego na rynek. Zastanawiam się nad przydatnością tej odmiany na naszym outcie.

Originally the Bubble Gum was developed by growers in Indiana, USA. From there the genetics moved to New England and eventually Holland. lt has taken many generations to finally produce this stable BubbleGummer with the characteristic, sweet smell (truly resembling a typical bubble gum taste) and euphoric high; the original trademarks of this famous strain. She grows vigorously and finishes flowering in about 8 weeks. Highly resinous and extra sweet. Certain individuals actually display that distinct pink chewing gum scent and flavour. A medium tall, usually not too branchy (sometimes stretchy) plant, producing compact, crystal covered buds.


Cena bardzo przystępna, dostępny na cannabis.fr.pl
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Trochę przetłumaczone może nie najlepiej ale...

Pierwotnie Bubble Gum został opracowany przez plantatorów w Indiana, USA. Stamtąd przeniósł się do genetyki w Nowej Anglii i ostatecznie Holandii. lt podjęła wiele pokoleń wreszcie tak stabilna BubbleGummer z charakterystycznym, słodkim zapachem (rzeczywiście przypominający typowy smak bubble gum) i euforii wysokie; oryginalnym znakami tego słynnego szczepu. Rośnie ona energicznie i kończy kwitnienia około 8 tygodni. Wysoce żywiczna i słodka. Niektóre osoby faktycznie potrafią wyodrębnić różową gumę do żucia w zapachu i smaku. Średniej wysokości, zazwyczaj nie jest zbyt gałęzistą (czasami elastyczną) rośliną, produkcji kompaktowych, kryształami objęte pąki.

Osobiście mogę tylko dodać że; paliłem Bubble Gum prosto z koffika i nie mam rewelacyjnych wspomnień. W smaku rzeczywiście podjeżdża pod gumę do żucia( chociaż żeby nie nazwa to nie wiem, czy bym aż tak się w to wczuwał)Trzepak to z niej na pewno nie jest. Jak kiedyś napotkam BubbleGummer to może się jeszcze raz pokuszę.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
z tym outem to może być różnie bo jest to nowa odmiana wydana przez FS. Pierwotne Bubble Gum nie należało do sprinterów. Nie wiadomo jaką selekcje przprowadziło FSi jakie geny wypuscili. Niestety nikt pewnie nie bedzie mógł pomoc. Ja mowie ze do odwaznych swiat nalezy, jesli Cie kusi mozes sprobowac, jesli masz ograniczone warunki i mozesz bawic sie tylko w pewniaki to znowu nie ma sensu kombinowac
 

manuel90

Member
Rejestracja
Maj 2, 2009
Postów
19
Buchów
0
Jak by ktoś posiadał informacje na temat tej odmiany to niech pisze... bo na forum zbyt wiele informacji nie znalazłem o BubbleGummer... może ktoś zasadził =) Interesuje mnie czy da rade na out dojść... Na pierwszy rzut oka ciekawie zapowiadająca się odmiana... więc chętnie bym poeksperymentował kiedyś =) Więc wszystkie informacje, przeżycia na jej temat mile widziane =) Z góry dziękuję =)
 

KolDerNoi

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
39
Buchów
0
Witam wszystkich zainteresowanych.Jestem już po 2 uprawach bbg i mogę powiedzieć tylko jedno:REWELACJA.Mam tu na myśli roślinę kiełkowaną z serii x-line FemaleSeeds.Trochę o krzaczku:
Od początku wega rośnie jak wściekła,okaz zdrowia i wigoru!Nawozy chłonie jak prosiak.Po przestawieniu na flo reaguje szybko,7-10 dni.Wtedy roślina dostaje kopa ze wzrostem.Strasznie lubi się wtedy wyciągać,dlatego lampa jak najniżej!W sumie i tak się trochę wyciągnie,nie ma szans tego opanować.Ale nie jest żle.Topy lubią się ustawiać na podobnej wysokości,tak że z doświetlaniem nie ma problemu.

Nawozy można ładować ostro,żarłok z niej niezły.Odwdzięcza się wtedy tak ciężkimi topami,że trzeba gałęzie przywiazać żeby się nie połamały.

Zapach na wegu-niewyczuwalny.
Zapach na flo - począwszy od ok 4-5 tyg zaczyna pachnieć czymś słodkim,ale na pewno nie gumą do żucia.Ogólnie to pachnie dziwną,ale miłą słodyczą pomieszaną z czymś jakby sosnowym.Bardzo fajny zapach,taki ciężki i odurzający.Ale poza boxem nie czuć nic.Przez całe flo(może troszkę pod koniec)praktycznie nie było czuć.Jedynie z bliska.Tak że nie ma się co bać o zapach.
Roślina już 5 tyg flo jest nieżle oszroniona,potem to już tylko narasta :zombi:

Moja roślina kwitła 66 dni.to i tak długo,bo już po 56 można ją było kosić tylko że chciałem sprawdzić jej możliwości.Tak że 8 do 10 tyg i zbiory.

Ogólnie roślina nie jest wymagająca,nie kaprysi nawet dzielnie znosiła plagę przędziorków.Wspaniała odmiana,gorąco polecam.Moim zdaniem to odmiana z wyższej półki,coś dobrego dla smakoszy i wytrawnych palaczy,chociaż amatorzy szybkiej gleby też będą zadowoleni:freak2:


















P.S.Wychodzę z założenia ze fotek nigdy za wiele.
 
Ostatnia edycja:

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
i jak tam dawał ktos bubblegummera na outa?
 
G

GrowFather

Guest
ziomek mial w tym roku i doszedł na początku października ale miał tylko 1 sztuke


ps tych fotek wyżej niewidać jak się na nie kliknie
 

Delikwent

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
843
Buchów
0
Ja mam obecnie BG w boxie i powiem że zaskoczył mnie mocą i żywicznością 4tydzień a topy błyszczą jak diamenty, Leśny zapach, włoski brązowieją więc przewiduje że dojdzie w 6-7tyg więc szybko. jeżeli chodzi o lot to jest niski i mentalny.
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
A ja z kolejnosci dodam taka mala anegdotke, ktora uslyszalem kiedys z ust niezbyt ogarnietej w temacie uprawy kolezanki : ma ona kolege, ktory w tych sprawach jest bardziej kumaty, chociaz po tych slowach padlem na ziemie. Pyta mnie, czy slyszalem o odmianie BubbleGummer, poniewaz..

"slyszalam, ze ma takie topy, ktore gdy spadna na ziemie to sie od niej odbijaja, i maja strukture gumy.. "
Pozdro rolnicy :D
 

pryncypal121

Member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
11
Buchów
0
u mnie 4 tydziec juz kwitnie a topy juz pięknie sie błyszczą w żywicy. Dzisiaj przy odrywaniu żółtych liści przez przypadek zlapalem za topa to palce sie kleily jak po żywicy z drzewa, i ten piekny zapach taki slodki:) Odmiana bardzo dobrze przyjmuje nawozy( i tu mam pytanie) Czy na oucie terz przed scinka podlac tylko woda cz do konca nawozy? wiem ze w boxsie tak sie robi zeby smak byl lepszy czy na oucie tez tak zrobic?:harvest:codziennie rano cieszy mnie polska zlota jesien
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Odstaw nawozy tudzien prze cieciem
 

raddimus

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2010
Postów
15
Buchów
0
Wzrost

Witam,moj BBG rosnie juz 1,5 miecha,w opisie jest ze rosnie do 80 cm ,moj juz ma 1,5 metra i wcale sie nie zanosi zeby przestal rosnac:( zadne topy sie jeszcze nie zawiazaly,da sie zatrzymac jego wzrost?
Boje sie ze jak wpadne to mnie zamkna:):scared:
 

blantmajster

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
45
Buchów
0
witam państwa, ja mojego BBG ściąłem jakiś tydzień temu, rósł pięknie bez żadnych problemów, zmieścił się w moim boxie wielkości pc(minimalnie większy), topki ładne pięknie klejące dobrze ubite:) smak super już po 5 dniach suszenia, posmak taki owocowy- można porównać do gumy balonowej chociaż gdyby nie nazwa to bym o tym pewnie nawet nie pomyślał;) u mnie kwitł od pokazania włosków 9 tygodni, ale działa super, nie zamula ale czuć że się dzieje ciekawie na głowie;) po kilku dniach curringu smak oceniam 8/10 i moc 7/10:) pozdrawiam i polecam tą odmianke dla koneserów;)
 

carl.sberg

New member
Rejestracja
Paź 27, 2013
Postów
1
Buchów
0
AutoBubble od FS. Zapach na weg 3/10 na flo 5/10. Filtr i odświeżacz raczej potrzebny. Zero problemów. Czysta przyjemność. Główny top i kilka odrostów, dobry do wyższych, wąskich boksów. Plonem nie zaskoczył ale jakością jak najbardziej. Jak pisał kolega wyżej topy kleja sie do łapy jak żywica sosny. Po 14 dniach leżakowania eksportuje w kosmos tak ze ciężko przedostac sie z balkonu do pokoju. Da się wyczuć delikatną nutę gumy balonowej.
 

Ginekolog

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
653
Buchów
113
Odznaki
1
Ja własnie po długiej przerwie i walce ze szkodnikami zakupiłem sionka BubbleGummera i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Do tego mam zamiar zrobić kilka klonów skoro tak zachwalacie tą niebiańską rośline.
Tylko pytanie bo nigdy sie w to nie bawilem.
Rhizotonic nada sie do klonowania ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół