nasiona marihuany

Budowa elektrycznego Pollinatora/Wytrząsarki do hashu/Separatora krok po kroku za grosze ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
okej, no więc przechodzimy do kolejnego etapu

bierzemy grudy i kruszymy to jak najbardziej









bierzemy papier woskowy albo do pieczenia i kawałek gazety



wsypujemy kiefa do środka i zawijamy to gazetą, po czym naciskamy to prostownicą do włosów kawałek po kawałku, uciskamy do czasu aż nie będzie nas parzyć w ręce, zbyt duża temperatura wyzwoli oddzielanie się wosku



ja nie uciskałem tak mocno i wyszło takie coś









a teraz mój kolejny pomysł, czyli wytrząsarka do słoików, jeśli nie chcecie wyrzucać tego co wam zostało, jest to nieco zmodyfikowany przepis RSO

bierzemy gałęzie i tniemy to na kawałki nożyczkami do gałęzi o tak



liście i popcorn mielimy mikserem na pył



zalewamy rozpuszczalnikiem



upychamy to drewnianym wałkiem albo czymś innym





teraz czas na modyfikacje wytrząsarki, bierzemy całe wiadro i robimy dwa otwory na górze i dole, skręcamy to śrubkami i podkładkami







wkładamy słoiki do środka i dajemy dużo papieru żeby się nie obijało, ja zostawiam to na tydzień żeby się mieszało i zobaczymy co wtedy wyjdzie :spalony: potem na końcu filtrujemy ubytki i odparowujemy rozpuszczalnik
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
i jak ten rosin tech z haszu ci wyszedł ??probowaleś palić ten olej ?
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
trochę przerobiłem tą metodą co mówiłeś i moc tego z rosin tech ma potencjał, ekstrakt wychodzi mocny, ale za to dużo trzeba włożyć, i haszyk (ten odciśnięty) już nie kopie tak samo jak przed odciśnięciem, czyli opcja dla tych co mają bardzo dużo materiału i nie wiedzą co z nim zrobić :D
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
no nie ma klepac ten hasz juz, ale rob na kilka razy 2 3 razy odciskaj,
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
jakby ktoś był ciekaw ile wyszło tego oleju z materiału bez trichomów, wrzucam cały przebieg, ja odparowywałem w domu ale wy tego nie róbcie bo wystarczy że jedna kropelka spadnie na żarnik i będzie samozapłon, oto moja łaźnia wodna domowej roboty używamy oczywiście kuchenki elektrycznej:







dajemy temperature na maksa aż woda się zagotuje, i dopiero wkładamy słoik, inaczej rozpuszczalnik się nam przegrzeje



już końcówka się odparowuje, to takie coś miało wyjść?



to co jest na patelni to wszyszło z tego wszystkiego przesianego bez trichomów, wyszło mało bo większość żywicy to trichomy, teraz mogę powiedzieć że wycisnąłem ostatnie soki z ubytków ;)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Całkiem sporo wyszło...w sumie to jaka ilość wsadu była?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
No i to się nazywa dobrze wykorzystany materiał-a raczej to co większość by wywaliła.
 

deprech

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
449
Buchów
0
Znalazłem ten post bo Nyah_Binghi_Man podał gdzieś link do niego.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, brakuje mi słów. Brawo!


Uwielbiam tak idealnie napisane tematy internetowe. Załączone zdjęcia również są przejrzyste.
Pozdrawiam...
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Bardzo ciekawy artykuł, wszystko ładnie opisane - krok po kroku, z duża ilościa zdjęc . . . :thumright:




W zwiazku z tym, moderatorzy jednogłosnie postanowili przyznać nagrode a jest nią bon do sklepu https://www.swiat-konopi.pl/ o wartości 250zł ufundowane przez ten sklep
thumb_sk.PNG





gratulujemy!!! <peace>
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
brawo! kozacki temat :bounce:
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
Fajna niespodzianka :D dzięki za ten bon rabatowy, napewno się przyda bo będzie dużo wydatków na upgrade systemu na same nasiona pójdzie kupa kasy, dziękóweczka wszystkim za dobre słowa <peace> postaram się robić więcej takich tematów :) i zapraszam do pokazywania swoich zrobionych własnoręcznie polinatorków, pozdrawiam
:spalony:
 
R

Rivi

Guest
Za***ista sprawa ! Musiałbym coś takiego sobie zmontować, ile towaru się marnuje jak tyle setek czy kilo odpadów się wyrzuca... taki fajny kiff Ci wyszedł super pomysł spróbuje jak znajdę odrobinkę czasu i motywacji dziękuję ! Co do wygranej gratuluję i przyznam że chłopakowi się należy dobrze że za pomysł go nagrodziliście !! Buszek się należy hehe ;)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół