nasiona marihuany

Budzetowa amatorka w szafie pod HPS 150

Wyszukiwarka Forumowa:

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
Czesc,

Relacje zakladam z myslas pelnienia warunkow do otrzymania gratisowych nasion z open seed. Jest to drugie podejscie do nasion z RQS, pierwsze dwa automaty zakonczone sukcesem, zebralem okolo 29g plonow z niskich szybkich krzaczkow. Zachecony powodzeniem kontynuuje, ze zbiorow planuje robic olejek ale czasem tez popalam.

Gleba jest podstawowa z marketu budowlanego, perlit, kokos. Wzgardzam keramzytem, wierzchnia warstwe gleby pokrywam sciolka m.in. z lodyg z poprzedniej uprawy. Od niedawna zaczalem kompostowac by przygotowac nawoz na przyszlosc, poki co korzystam z gnojowki pokrzywowej do ktorej nasikalem oraz melasa z buraka. Zmontowalem filtr z wkladu do okapu wedle instrukcji na forum, korzystam rowniez z ozonatora ktory jest wyjatkowo skuteczny i polecam - mieszkam w bloku i nic nie czuc.

Ponizej moj setup, jedno z nasion nie wykielkowalo, pozostale to fotoperiody El Patron i Medical Mass na cyklu swiatla 12/1 (12 godzin swieci, 5,5 noc, godzina swiatla, znowu 5,5 noc) a pozostala jedna to Northern Light automat. Z poczatkiem pogody chcialbym obsadzic balkon ale jesli nie zbiore nasion to skonczy sie na pomidorahc.

Na zdjeciu po prawej mozna zauwazyc 2 substraty zdrowotnych grzybow Reishi, do boxa wcisnalem tez habanero. W wolnym czasie maluje obrazy.

IMG_20221227_094234.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3

To moj growlog z pierwszego podejscia, po dniu 50 przestalem notowac choc podlalem popiolem by uzupelnic wapno, takie wnioski po obserwacji zolknacych lisci.
 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
Manifold Medical Massa, chyba nie za wczesnie ale spoko trzeba potestowac bo sie nie znam, wiadro z pestka nie wykielkowano wsadzilem obcieta galazke z manifolda po nocy spedzonej w kieliszku wody. Ciekawe czy sie ukorzeni, bylby szybki kl0n.

 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
Z jednej pestki urosly dwie lodygi, he he, to dlatego ze ta jedna w innym wiadrze nie wykielkowala.
 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
Dzis pobudka o 7 bez kawy tylko z herbata pozbierac glog i dzika roze na kompot, przy okazji galazki na sciolke do wiader.

Na temat dzikiej rozy o tej porze roku jest sfermentowana i nie wiem czy sie nada do gotowania ale sprobuje. Jesienia susz mozna zmielic na proszek i spozywac w rasmach witaminy C.

Nie wiem na ch*j to pisac ale posty do 30-50 wymagan na openseed sie licza.

Stopowalem wczesnie roslinke (choc w sumie to nie byl top tylko nastepne pietro lisci) zeby sie rozgalezila od poczatku i probuje zrobic z niej klona, nowy rok no i zdrowko, wszystkiego dobrego.

 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,148
Odznaki
4
Opowiedz nam jak wykorzystujesz własny mocz w uprawie
 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
Normalnie, do gnojowki z pokrzywy, wiadro stoi na balkonie pare tygodni to i z moczu odparuje to co zbedne a korzystne mikro i makroelementy zasila calosc nawozu, gnojowka wersja 1.2. Dawalem tez skorupki z jaj ale okazalo sie ze to chu*a warte, dla wapnia jak zolkly liscie lepszy popiol.
 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
Problem lezyt raczej w paprykach, jeden gatunek wyrosl a pozostale 2 jakies skarlone. Ponoc rozdystrybutowali na rejon Polski trefne nasiona i niby wszyscy mnie tu znaja , w kazdym razie zupelnym przypadkiem nauczyl mnie growowac weed ziomek z szwecji albo las p[almas nie wiadomo no i chlopaki ode mnie z mioasta wymiekli bo mowia ze lepiej grac w karty w czeskich kasynach. No coz, ja tam nie wiem co oni w tej Warszawie robia ale w Skandi nie ma i chca kupic nawozy z Bio-Biz i Bio-Tabsy tez i ku**a GUANO BAT rowniez. Co ja na tyo? Renacjonalizacja biznesu krajowego dziwko, a ze mnie zatrudnia urzad MARSZALKOWSKI to bym doprowadzil sprawe do konca tj. wygrowowal rosliny tak by ziemia i konsument byli zadowoleni chyba cos mi sie nalezty. I nie mam tu na mysli 5ciu nasion od zgejonego stworka chociaz tez sie przydadza.
 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
tzn. ja w sumie nie wiem co to w ogole znaczy, cghiodzi no to ze ja nie jestem ta ciota i ze zachowuje sie jak pedal zebyscie mnie nie denerwowali, nie wiem po co ktos chcialby ze mna rozmawiac nie jest to zbyt przyjemne, takze bedzie trzeba conajmniej 25 nasionek
 

kredHa

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
176
Buchów
221
Normalnie, do gnojowki z pokrzywy, wiadro stoi na balkonie pare tygodni to i z moczu odparuje to co zbedne a korzystne mikro i makroelementy zasila calosc nawozu, gnojowka wersja 1.2. Dawalem tez skorupki z jaj ale okazalo sie ze to ****a warte, dla wapnia jak zolkly liscie lepszy popiol.
Sam mieszkasz ?
 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
Nie wiem nie widzialem ale nie uwazam by ktos na podsluchu ryzykowal pare zlotych by zepsuc stosunki miedzynarodowe, bo jak ku**a nie dostane tych nasionek to kupie z RQS!! ... mowia tez ze to nie jakis alban tylko widow, nie wiem brzmi ok rosnal byl tu 2 miesiace wynajmowal pokoj, ogolnie niezbyt przyjemny homoseksualista ale da sie z nim dogadac, pytal ile kosztuja w Polsce karpie to jezior na polach golfowych ponoc dobry eksport.
 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
No w kazdym razie widze temat wyczerpany zmierzajacy w strone zaweaelowanych zakretow drogowskazow i tym podobnych, tak to jest growlogi sa dosc nudne i wlasciwie wszystkie takie same tylko rozmiary sie zmieniaja. No i o co tu wlasciwie chodzi, po co to zamieszanie tylko po to by wyszarpac pare ziarenek i to nie na pewno no nie wiem moze i warto robic z siebie idiote przez pare lat dla merchandisu wartego 100 zlotych, i tak nie mam nic lepszego do roboty. Wiecie o co chodzi, ale to glupie.
 

kredHa

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
176
Buchów
221
Dla nie których może wydać się to dziwne .Ale widzę że nie dla ciebie nie przeszkadza ci smród w domu po podlaniu ?
To już dostałeś pestki czy walczysz o nie ? Mi nie mieści się w głowie co ty piszesz a i boję pomyśleć co robisz .
Można wiedzieć ile masz lat ?
 

rusocainz

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2022
Postów
28
Buchów
3
Umiarkowana gnojówa bardziej zapach niz smrod unosi sie tylko w jednym pokoju, nie ma z tym klopotu - tak dziala system wietrzacy, w kazdym razie patologii nie ma. Wczoraj podlalem melasa i moja sciolka juz niezle wyglada. Nastepnym razem posadze wiecej roslin w mniejszych doniczkach, przy odpowiedniej uwadze powinno wyjsc na lepiej a do pewnego pulapu drzewka to dosc relaksujace zajecie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół