nasiona marihuany

Busz m nawóz dolistny z mikroelementami himal

Wyszukiwarka Forumowa:

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Przegladajac stronki w necie natknalem sie na taki oto nawoz --> http://sklep-ogrodnik.pl/busz-nawoz-dolistny-mikroelementami-himal-1l-p-746.html

Opis ze stronki

Busz M z mikroelementami płynny nawóz
FOSFOROWO- AZOTOWO- POTASOWY

Dolistny do natychmiastowej poprawy odżywienia roślin, szczególnie przy niskich temperaturach

BUSZ M Z MIKROELEMENTAMI-
Jest podobnie jak BUSZ 1 płynnym nawozem zawierającym dodatkowo mikroelementy takie jak: Bor B, Cynk Zn, Molibden Mo, Kobalt Co, Miedź Cu,Skład podajemy w procentach wagowych, wiec jak na nawóz dolistny BUSZ M jest niesłychanie bogaty szczególnie w fosfor.
Wysoka cena BUSZA M rekompensuje fakt, że dzięki znakomicie przyswajalnej przez liście formie fosforu, wystarczą dawki 10-cio krotnie niższe niż przy nawożeniu doglebowym. Zasilamy wiec rośliny a nie wody gruntowe

JAKICH EFEKTÓW OCZEKUJEMY PO NAWOZIE BUSZ M

-Zwiększania plonów w uprawach polowych zbóż, okopowych, warzyw, jagodowych itp

-Skrócenia okresu wegetacji (szybsze dojrzewanie roślin) szczególnie, gdy występują niskie temperatury i słabe nasłonecznienie ( w tych okresach pobieranie nawozów przez korzenie ejst ograniczone, a wiec zahamowany jest ich wzrost.

- Większej zdrowotności i poprawy kwiatostanu dla roślin ozdobnyh i trawników. U roślin np: doniczkowych po dwóch dniach obserwuje się intensywną zieleń.

-Zwiększenia zawartości cukrów co ma duże znaczenie w uprawach roślin jagodowych, buraków cukrowyvh tytoniu itp.

-Szybszej adaptacji świeżo przesadzonych roślin (sadzonki, materiał szkółkarski)
-Zwiększonej mrozoodporności roślin. Rośliny gubiące liście można opryskiwa, gdy liście są jeszcze zielone.

- Przywrócenia równowagi u roślin przenawożonych azotem

- Zwiększonej zdrowotności i kondycji roślin.


NAWÓZ BUSZ M nie zawiera zanieczyszczeń w postaci metali ciężkich i innych szkodliwych balastów, chlorków, azotanów, co ma ogromne znaczenie przy produkcji żywności.

Łączna dawka P2O5 z wszystkich oprysków nie powinna przekroczyć 10% ilości P2O5 jaką należałoby podać doglebowo. Fosfor jest tutaj dziesięciokrotnie lepiej przyswajalny przez rośliny niż z nawozów doglebowych czy też innych związków fosforu. W dniu oprysku korzystna jest bezdeszczowa pogoda i wilgotna gleba.

SPOSÓB STOSOWANIA BUSZ M:
1kg (0,8l) nawozu BUSZ M rozpuścić w 100l wody. Do roślin kwitnących i ozdobnych stężenie 0,5% t.j. 1 łyżeczkę od herbaty w 1l wody. Nastepnie opryskać rosliny, pokrywając dokładnie powierzchnię liści. Najlepiej opryskiwaczem. W intensywnej fazie wzrostu zabieg powtórzyć po tygodniu, dla doniczkowych po miesiącu.

ŁĄCZENIE OPRYSKÓW:
Aby zastosować Busz M w mieszaninie z mocznikiem należy najpierw rozpuścić mocznik. Do tak otrzymanego roztworu dodać BUSZ M i wymieszać. Roztwór winien być klarowny. Można stosować Olejan 85EC lub inny środki zwilżająco-przyczepne.

Uwaga!
przy stężeniach powyżej 1% (nie więcej niż 3%) wskazane jest próbne stosowanie nawozu w zamierzonym stężeniu na kilku roślinach i dopiero po stwierdzeniu pozytywnego efektu- opryskiwanie całej plantacji.

P2O5 24%, K2O 7%, N 6,5% (forma amonowa) oraz B 0,02%, Zn 0,04%, Mo 0,13%, Co 0,13%, Cu 0,29%


Mial ktos z nim stycznosc? Zastanawiam sie nad zakupem, bo wydaje sie byc niezlym interwencyjnym nawozem w razie jakichs problemow. Z drugiej strony nic nie znalazlem na forum o tym wiec zalozylem temat. Jesli cos jest to nie linczujcie mnie, szukalem ale wiadomo :spalony: PZ
 

piter666

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2009
Postów
208
Buchów
0
interwencyjny to kup sobie astavit 0,5l kosztuje 13 zl z przesylka i naprawde daje dobre efekty. ja nawoze tylko dolistnie.... przy 50 duzych plantach nie jestes w stanie ich podlewac, jedynie mozna nawozem posypac i czekac na deszcze....
pozdro
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
interwencyjny to kup sobie astavit 0,5l kosztuje 13 zl z przesylka i naprawde daje dobre efekty. ja nawoze tylko dolistnie.... przy 50 duzych plantach nie jestes w stanie ich podlewac, jedynie mozna nawozem posypac i czekac na deszcze....
pozdro

Jakie deszcze na indoor? Nie pytam co polecasz tylko czy ktos wie cos o tym. Nie wiesz - nie zabieraj glosu.
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół