• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Bycie pacjentem a sadzenie

DarthNihilus

Member
Buchów
0
Witam ogrodników.

Jak to jest z hodowaniem niewielkich ilości typu jeden plancik, gdy jest się pacjentem leczonym medyczną? Gdzieś obiło mi się o uszy, że było parę przypadków gdzie sprawa została umorzona. Ale z drugiej strony wszystko zależy od "widzimisię" prokuratora czy sędziego. Ktoś ma może jakaś lepszą wiedzę na ten temat?
Lepiej dmuchać na zimne bo sąsiadów się nie wybiera :rolleyes:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Buchów
2,019
Odznaki
1
póki masz czysta kartę to nikt nikogo nie wsadzi za jednego krzaka, chyba, ze jestem jakims patusem, ktorego dla zasady wsadza bo denerwujesz za bardzo ludzi:)

DarthNihilus

Member
Buchów
0
póki masz czysta kartę to nikt nikogo nie wsadzi za jednego krzaka, chyba, ze jestem jakims patusem, ktorego dla zasady wsadza bo denerwujesz za bardzo ludzi:)
Dzięki za odpowiedź. Sam fakt, że jestem pacjentem, to dość mocny argument łagodzący, że tak się wyrażę, ale i tak bym musiał się tłumaczyć. Co do patusów to właśnie jeden sąsiad jest jednym z nich i zawsze można dostać rykoszetem przez penera/menela 🤬

Hydraulik666

Member
Buchów
4
Musiałbyś się bardzo postarać żeby mieć problem. Podstawą jest nie sprawowanie problemu na zewnątrz plus dobry filtr węglowy.

Iskra

Well-known member
Buchów
192
Odznaki
1
Ja jestem pecjętem najważniejsze to zrobić to z głową na przykład zakupy radzę robić anonimowo nie chwalić się osoby postronne nie mogą wiedzieć, osoby słabe psychiczne mogą mieć problemy przerabiałem temat dlatego tym mniej osób wie tym lepiej

Góra Dół