nasiona marihuany

Bycie pacjentem a sadzenie

Wyszukiwarka Forumowa:

DarthNihilus

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2020
Postów
53
Buchów
147
Odznaki
1
Witam ogrodników.

Jak to jest z hodowaniem niewielkich ilości typu jeden plancik, gdy jest się pacjentem leczonym medyczną? Gdzieś obiło mi się o uszy, że było parę przypadków gdzie sprawa została umorzona. Ale z drugiej strony wszystko zależy od "widzimisię" prokuratora czy sędziego. Ktoś ma może jakaś lepszą wiedzę na ten temat?
Lepiej dmuchać na zimne bo sąsiadów się nie wybiera :rolleyes:
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
póki masz czysta kartę to nikt nikogo nie wsadzi za jednego krzaka, chyba, ze jestem jakims patusem, ktorego dla zasady wsadza bo denerwujesz za bardzo ludzi:)
 

DarthNihilus

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2020
Postów
53
Buchów
147
Odznaki
1
póki masz czysta kartę to nikt nikogo nie wsadzi za jednego krzaka, chyba, ze jestem jakims patusem, ktorego dla zasady wsadza bo denerwujesz za bardzo ludzi:)
Dzięki za odpowiedź. Sam fakt, że jestem pacjentem, to dość mocny argument łagodzący, że tak się wyrażę, ale i tak bym musiał się tłumaczyć. Co do patusów to właśnie jeden sąsiad jest jednym z nich i zawsze można dostać rykoszetem przez penera/menela ?
 

Hydraulik666

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2021
Postów
35
Buchów
7
Musiałbyś się bardzo postarać żeby mieć problem. Podstawą jest nie sprawowanie problemu na zewnątrz plus dobry filtr węglowy.
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Ja jestem pecjętem najważniejsze to zrobić to z głową na przykład zakupy radzę robić anonimowo nie chwalić się osoby postronne nie mogą wiedzieć, osoby słabe psychiczne mogą mieć problemy przerabiałem temat dlatego tym mniej osób wie tym lepiej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół