nasiona marihuany

BZK - MIKRO GRO. [~0.12m2, ŻYRANDOL X4] *Ziarna od Woodiego, Żula, Bortka. *

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Muszę Cie zmartwić, prawdopodobnie nie będę ważył tych kwiatów. Palić je będę jak tylko ładnie wyschną po harvescie. To jest mikro uprawa, tu nie padnie żaden rekordowy wynik g/w.. To palenie ma być na moje potrzeby więc ma być jakościowe. W tak małym boksiku ciężko bić rekordy.. Zwłaszcza przy trzech lokatorkach.

Nie myślałem o bicu rekordów i o niczym by innym jak do palenia dla siebie, raczej była to tylko czysta ciekawość na ile takie maleństwo daje rade z wprawną ręką.

Mam nadzieje, że bedzie top klasa, choć z mojego punktu widzenia zawsze powinno takie być, a przynajmniej z takim założeniem trzeba działać ;)

Pozdro i niech się farci :))

---------- Post Zaktualizowany 22:57 ---------- Data pierwszego postu 22:56 ----------

PS. żadne to dla mnie zmartwienie, w końcu to Twoja zabawa ja tylko obserwuje.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
:tiphat:
Yo!

Szybkie info...

Plant od żula został ścięty przed wczoraj, dziś ścinam cross od bortka a na dniach auto wietnamagnuma od woodiego.
Mniejsze bobki żulerskiej F-dwójki nadają się już do palenia.
Palenie bardzo dobrej jakości, szronu w cholere, smak i zapach po samym suszeniu - pierwsza liga, upie****a również należycie.

W prawdzie szczytowe topy w środku jeszcze trzymają nieco za dużo wilgoci na słoikowanie ale szacując na oko pi razy drzwi z tej rośliny wyszła taka soczysta dyszka + - tak wizualnie..
Czyli pewnie nieco więcej bo moje oko zawsze widzi za mało zioła hehe.

Randomowy suchy topek.

20210131_010819~3.jpg



duże ELO konopne świry!


 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Koniec przygód z mikrogrow ? :troll:
Ładny szronik, smacznego :uff:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Koniec przygód z mikrogrow ? :troll:
Ładny szronik, smacznego :uff:


:tiphat:
Niemalże koniec. Choć szafeczka posłuży na jakiś klon lub weg box przed outem. :)

Dziękować kumpel!

90% rośliny LilacCookies x CriticalHog
Cross od Bortka.
(Trym z pierwszego jakby kto pytał)...
20210201_003633.jpg


20210201_004108~2.jpg


20210201_003406~2.jpg



Cdn.. :def::def1:



..
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
This is the end..

:tiphat:

Serwus!
Mikro grow dobiegło końca. Ogólnie łączna ilość suszu z 3 miniaturowych roślin to na oko coś koło 30g. Tak wizualnie to wygląda, waga zapewne wskazała by zbliżony wynik, tak czy siak już troszkę popaliłem tych kwiatów więc może napiszę o strainach słów kilka...

Wietnamagnumhaze AF - jednak ma coś z hejza, w smaku i zapachu te specyficzne ostrzejsze/ziemiste nuty, wyczuwalne też są aromaty borówek(?).. Malin(?).. Jakiś owoc tego typu. Topy też nabrały fajnego kolorku podchodzącego w te właśnie owoce.
Jeżeli chodzi o moc to jak to automat.. Klepie ok jak na autosa no ale nie trzyma za długo i u mnie powoduje niedosyt.
Takie ziółko żeby z rana zakurzyć i nie zmulić japy od startu na cały dzień tylko coś tam zrobić na luzie i bez zamoty.
Ogólnie spox smaczny kwiat z działaniem bliższym sativie. Dla mnie dobre topy jako dodatek do mieszanki, taki wzbogacający smak i zapach w leśno owocowe/malinowe nuty.

Żulerskie drugie pokolenie - mój faworyt pod względem uniwersalności, strain dobry o każdej porze dnia i nocy, smaczny, pachnący, wygląda także apetycznie, suchy i twardy jak cukier szron sypie się z topów a w środku kwiatki są "sticki icki"... Smak, zapach, moc jak już pisałem jakiś czas temu - 1 klasa! Bardzo dobre ziółko.

Lilakowy kros od Bortka - SK***IEL KOCUR! Jak ktoś mniej kopci to ten strain zdecydowanie będzie za mocny. Typowy rzeźnik ubijacz, wali w łeb bez ceregieli.
Topy twarde jak kamienie, w środku krwiste mięcho, no mocny sk***iel..
Dobry usypiacz albo stulacz mordy (jak baba warczy w "te dni" wystarczy kilka machów batata i baba nie pie****i nic przez jakieś 2h.. Piękna jest to właściwość!), śmierdziel straszny... Jeden mały topek poza słoikiem i cały pokój wali rasową trawą, zapach przypomniał mi BRICK i czasy gdy zioło latało na SZUFLADY, oldskulskun, w smaku także jedyne co mi przychodzi na myśl to po prostu oldskun. Najmocniejsze palenie z mikro grow, jednak lepsze na wieczór i chill do odcięcia niż na prowadzenie samochodu lub działalności gospodarczej haha.
Gastro też sk***ysynskie po tym krosie.

Zostawiam kilka zdjęć suszu. Top LilacCookies x Critical Hog i mniejsze AutoWietnaMagnumHaze.
Suchy bobek Żulerskiej Fdwójki już jest tam wcześniej. Generalnie można wrzucić do zakończonych.


20210206_193316~2.jpg

20210206_194555~2.jpg

20210206_193252~2.jpg

20210206_193628~2.jpg

20210206_194516~2.jpg

20210206_194014~2.jpg

20210206_193410~2.jpg

20210206_193423~2.jpg

20210206_193331~2.jpg



Pozdro!
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Fajnie wyszły
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół