nasiona marihuany

(C)?hartowanie

  • Autor wątku SZALONY KNOB
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

SZALONY KNOB

Guest
Mam pytanie czy zanim przesadzacie roslini na spota czy je jakoś (c)hartujecie zeby niedoznaly szoku termicznego czy czegos tam ?
 
S

sdfsdf

Guest
ja wystawiam doniczki na balkon i sa w sloneczku :) jak dotad nie dostaly zadnego szoku :) i wszystko jest jak nalezy :)
Pozdro!
 
A

ania22x2

Guest
wystarczy że zrobisz to pod wieczór jest coraz cieplej gleba po dniu jest nagrzana....
pilnuj, doglądaj a napewno wynagrodzą w plonach...
pozdr.
 
C

Canabis_16

Guest
Albo zaraz po przesadzeniu na spota ponakrywaj roślinki kloszami z butelek.... napewno będzie im cieplej niż na wolnym powietrzu, a zanim wyrosną z tych kloszów to będzie im wystarczająco ciepło. ;]
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Canabis_16 napisał:
Albo zaraz po przesadzeniu na spota ponakrywaj roślinki kloszami z butelek.... napewno będzie im cieplej niż na wolnym powietrzu, a zanim wyrosną z tych kloszów to będzie im wystarczająco ciepło. ;]
BINGO! :) do tego wilgoć dłużej będzie trzymana i owady latające nie będą na plancie przesiadywać póki młoda ;).

uprawy na outdoor jeśli trzymacie all w domku powoli przezwyczajajcie planty do niższej temp. Balkon, otwarte okno itp. nie zostawiajcie na parapecie, bo się wyciągnie a potem to już będzie rzutowało na cały późniejszy żywot rośliny - jedynie jeśli jest słoneczko.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ja odkad roslinka wyjrzala na powierzchnie trzymalem ja na balkonie... dzis wysadzilem na spota i od rana sie jakos trzyma
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
miałeś dobre warunki na balkonie i niewybredną rośline :)

zazwyczaj (nie zawsze jak widać) roślina na oknie ma za mało słońca i wyciąga się.

Shadow napisał:
dzis wysadzilem na spota i od rana sie jakos trzyma
mam nadzieje, że wytrzyma zwłaszcza, że pogode zapowiadają nie za fajną, ale przykrycie z butelki dla roślin i heja.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
no wlasnie... pogoda... a ta roslinka jest: LOWRYDER!! :D mam nadzieje ze wytrzyma...
wieczorkiem pojde na miejscowe i sproboje jakos odgrodzic ja od wiatru
 
P

papież

Guest
ja swoje early special w południe wysadziłem bez wcześniejszego "hartowania" (przymusowo) i chyba przez słońce coś sie z korzeniami stało bo po 3 dniach listki sie poskrecały i mają malutkie plamki takie jakbym na nich zapałki gasił. Jak na złość WW na której tak naprawde najmniej mi zalezy bo niewielka szansa zeby mi pod słoneczkiem doszła rozwija sie najlepiej i najszybciej. jest najwytrzymalsza i nie ma z nia zadnych problemów, ale zanim ją przesadziłem na miejsce trzymałem ją przez 2 dni na parapecie (na noc chowałem) i radzi sobie póki co bardzo dobrze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół