nasiona marihuany

Całodzienne jaranko;D

Wyszukiwarka Forumowa:

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Elo, chciałem się podzielić moją wczorajszą historyjką ;D
No więc to było tak:
nie chciało nam sie isc do szkoly z dwoma ziomkami to postanowilismy se zajarac u mnie na kwadracie;D a ze mielismy 2 bole dobrego matexu to postanowilismy troche poeksperymentowac.;D najpierw seta na leb na lepsze palenie no i jazda.
dwa noze i wiadomo co;D ch***wo wyloilo to jeszcze ze szkla na leb i siedzimy;D
Nagle kolezka to moze wiadro. no to my ok;D kazdy po 1 dobrym wiaderku no i siedzimy dalej;D Juz nas faza lapie, ale kminimy dalej. no i przyszlo na mysl bongo:p 1,5l butelka malo wody szklo wbite w rure - juz uszczelnione i nabite no to jedziemy!;D po prostu z bonga za***iste buhy lecą kazdy po kolei no i tak w sumie kazdy 3-4 buhy z bonga;D juz najarani, bo kazdy trzymal jak najmocniej dym, zeby go wyloilo jak sk***ysyn;D i nagle kolezka cos zrymowal na farta, a ja sobie w glowie skumalem i rymuje dalej;D podobno ulozylem calą piosenke hip hopową o moim zyciu;D nie pamietam osobiscie;D no dobra siedzimy obora wiadoma sprawa i kazdy nagle jakby na 3 czte ry cos bym opie****il i znow nic nie pamietam;D dobra wychodzimy z domu to juz pamietam;D i idziemy z plecakami pod szkole po kumpli i do ziomka na dalsza zabawe;D -znow brak pamieci- siedzimy u ziomka i patrze a tu stoi to bongo samo co u mnie i kolezka wlasnie nabija!;O najwidoczniej je musialem wsadzic w plecak;D no i jeszcze ja dwa za***iste buchy na cale pluca doslownie no i znow brak pamieci;D dobra poszlismy na miasto po jakiejs godzinie, bo u ziomka zaraz bedą niemcy! (starzy;D- Tak sie kolega wydarl jak mowil mi niekumatemu sluchajacemu muzy jak po***any;D) idziemy po miescie w 5 jeden poszedl do domu;D fala z kazdego no i znow glod. grzejemy do tesco panowie! ( tu smiech i zakupy) najedzeni idziemy gdzies. dobra jakos wytrzezwielismy. reszta ziomkow poszla do domu, a my z kolezka jeszcze siedzimy na lawce i gadamy o wszystkim. no i stwierdzielismy, ze trza by bylo jeszcze troche spalic na wieczor;D jeszcze po dwa porzadne buhy i idziemy do domu;D wbijam do domu, kolacja i w piz*u spac!;D zgasilem swiatlo i masakra! nic nie widze na oczy, zadnego zarysu nic. plynac do kuchni po wode poobijalem sie po sciany. ;D
Jest! w koncu w kime jakos trafilem do lozka;D jeszcze pare po***anych snow i koniec masy.;D
Jak dzisiaj rano wstalem stary opie****il mnie ze opie****ilismy pol lodowki i burdel na kolkach zrobilismy;D ale to byl dzien palenia prawdziwy;D WARTO BYŁO!:D

a i jeszcze tak dopisze, ze zaczelismy o 9.30 jarać, a wrociłem do domu o 22;D
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
NORMALKA :farao: :thumleft:

je**c leszczy ktorzy nie wiedza OCB !!!!
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
MASTERIO, ale spamer z Ciebie :/

Wchodze na forum i praktycznie w każdym topicu jest twoje krótka nic nie wnosząca do tematu odpowiedź.
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Po to jest Forum kazdy sie wypowiada jak chce ... :farao: :thumleft: :pl:
A nie taki gostek co przyjdzie raz na miesiadz i cos sie burzy ... :rendeer:
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Nom fazka była dobra
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Nie ma racji kazdy pisze co chce i wypowiada sie jak chce ;] :farao:
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
ej Cz4rek, jaki ty miałeś ten temat chyba jakiś słaby jakbym tyle jarał co ty to bym jakiegoś zgona złapał
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
jak ja 3/4 dnia nie pamietam i wieeele momentow moi ziomkowie tez, wiec nie da sie tego poukladac i niewiadomo co robilismy;)
 
S

Scoin

Guest
Cz4rek nieźle spędzony dzień miałeś. I szczerze mówiąc jak się to czyta to naprawde sporo nie pamiętasz. Ja jak palę to przeważnie wszystko pamiętam, raczej po piciu mam dziury ale spoko

pozdro :geek:
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
Ja to mam tak że ogólnie mam kłopoty z pamięcią, ale jak se zajaram lub wypije to wszystko pamiętam co się działo :)
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
znowu wczoraj powtorzylismy troche, ale od wieczora;D
dobre bongo sie robi z butelki po dodoni;D
a co do pamieci to mam calkiem odwrotnie niz Wy:pP
 
M

mless

Guest
K.***a naprawde czasami zaluje, ze poprzez palenie jestem utozsamiany z takimi kretynami jak m.in. *MASTERIO.
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
bo masterio traktuje palenie jak monotonie, a powinna to byc czysta przyjemnosc i relax;)
Szczególnie jesli relax jest całodniowy;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół